Hennepzaadproducten van Hempions

De ideale aanvulling

Natuurlijk, lekker en vol energie

Hempions producten zijn de perfecte keuze voor iedereen die bewust wil eten en een actief leven wil leiden - zonder afbreuk te doen aan de smaak. De verwerkte hennepzaden zijn echte superfoods: rijk aan plantaardige eiwitten, omega 3-vetzuren en ijzer. Of je nu op zoek bent naar een stevig ontbijt, een vullende snack tussendoor of een lichte avondmaaltijd - bij Hempions vind je het juiste product voor elk moment van de dag en elke levensstijl.

Filteren & Sorteren

Prijs Doseringsvorm Diëten & Dieetbeperkingen Allergenen - Vrij van Eigenschappen
Filters

Hempions: 7 artikelen

Hempions Biologische Hemp Flips Smoky Paprika

Hempions Biologische Hemp Flips Smoky Paprika, 70 g

  • Natuurlijk tussendoortje
  • Biologisch & veganistisch
  • Gerookte paprikasmaak
€ 3,29 (€ 47,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Hempions CBD Repair Balm 1.500 mg

Hempions CBD Repair Balm 1.500 mg, 50 ml

  • Veganistische verzorgingsbalsem
  • Puur natuurlijke ingrediënten
  • Voor een aangenaam huidgevoel
€ 47,49 (€ 949,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Hempions CBD Relief Cream 1.110 mg

Hempions CBD Relief Cream 1.110 mg, 50 ml

  • Natuurlijke verzorgingscrème
  • Speciaal voor de geïrriteerde huid
  • Voor gezicht & lichaam
€ 37,49 (€ 749,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Hempions CBD Acute Gel 600 mg

Hempions CBD Acute Gel 600 mg, 50 g

  • Vegan recept
  • Met menthol
  • Zonder parabenen & kunstmatige toevoegingen
€ 33,49 (€ 669,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Hempions Biologische Hemp Flips Sea Salt

Hempions Biologische Hemp Flips Sea Salt, 30 g

  • Veganistisch biologisch tussendoortje
  • Glutenvrij
  • Verfijnd met zeezout
€ 1,79 (€ 59,67 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Hempions Biologische Hemp Flips Trio

Hempions Biologische Hemp Flips Trio, 15 x 70 g

  • 100% biologisch
  • Laag vetgehalte
  • 3 smaken
€ 49,49 (€ 47,13 / kg)

Bezorging uiterlijk op 22. oktober

Hempions Biologische Hemp Flips Cheazy

Hempions Biologische Hemp Flips Cheazy, 70 g

  • Gemaakt van puur natuurlijke biologische ingrediënten
  • Rijk aan eiwitten en vezels
  • Pittige kaassmaak
€ 3,29 (€ 47,00 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar