Maaltijdvervangende producten voor gewichtsbeheersing

Filteren & Sorteren

Prijs Highlights Merken Doseringsvorm Allergenen - Vrij van Eigenschappen
Filters

Maaltijdvervangers: 8 artikelen

LAYENBERGER Fit+Feelgood Slim Shake

LAYENBERGER Fit+Feelgood Slim Shake, Vanille-​Crème (396 g)

  • Gezonde maaltijdvervanger
  • Slechts ongeveer 214 kcal per portie
  • Glutenvrije & vezelrijke formule
€ 8,89 (€ 22,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

yfood Drinkmaaltijd Fresh Berry

yfood Drinkmaaltijd Fresh Berry, 0,50 L

  • Zonder toegevoegde suiker
  • Glutenvrij en lactosevrij
  • Fruitige bessensmaak
€ 4,99 (€ 9,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

yfood Drinkmaaltijd Heavenly Hazelnut

yfood Drinkmaaltijd Heavenly Hazelnut, 0,50 L

  • Handig voor onderweg
  • Vrij van gluten en lactose
  • Met vitaminen en mineralen
€ 4,99 (€ 9,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

yfood Drinkmaaltijd Fruity Mango

yfood Drinkmaaltijd Fruity Mango, 0,50 L

  • Met veel eiwitten
  • Zonder toegevoegde suikers
  • Frisse mangosmaak
€ 4,99 (€ 9,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

SATURO® Balanced Powder Vegan

SATURO® Balanced Powder Vegan, Vanille (1.400 g)

  • Plantaardig eiwit van hoge kwaliteit
  • Rijk aan vezels & vitaminen
  • Voldoende voor 14 porties
€ 32,99 (€ 23,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

SATURO® Classic Poeder

SATURO® Classic Poeder, Chocolade (1.430 g)

  • Gemaakt van soja-eiwit
  • Met veel vitaminen & mineralen
  • Hoog eiwitgehalte
€ 31,49 (€ 22,02 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

yfood Drinkmaaltijd Smooth Vanilla

yfood Drinkmaaltijd Smooth Vanilla, 0,50 L

  • Rijk aan eiwitten
  • Zonder toegevoegde suikers
  • Geschikt voor dagelijks gebruik
€ 4,99 (€ 9,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

yfood Drinkmaaltijd Classic Choco

yfood Drinkmaaltijd Classic Choco, 0,50 L

  • Zonder toegevoegde suikers
  • Glutenvrij en lactosevrij
  • Met chocoladesmaak
€ 4,99 (€ 9,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober