Alnatura Biologische Marsepein-Nougat Reep, Pure Chocolade, 40 g

Perfect voor onderweg

€ 1,49

(€ 37,25 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Pure chocola
  • Biologische kwaliteit
  • Veganistisch
  • Biologisch Gecertificeerd Biologisch Gecertificeerd
  • Vegan Vegan
  • Vegetarisch Vegetarisch

Vaak samen gekocht met Purasana Cacaopoeder, 200 g

Alnatura Biologische Marsepein-Nougat Reep, Pure Chocolade, 40 g € 1,49 (€ 37,25 / kg)
Purasana Cacaopoeder, 200 g € 9,89 (€ 49,45 / kg)
Totaalprijs: € 11,38
Beschrijving

Deze Bio Marsepein-Nougat Reep van Alnatura combineert fijne pure chocolade met aromatische edelmarsepein en nougat. Dankzij het praktische formaat is de reep ideaal voor onderweg of tussendoor.

Art. nr.: XPI-MM-142461
Inhoud: 40 g
EAN: 42247104
Producentnummer: 142461
Merken: Alnatura
Diëten & Dieetbeperkingen: Veganistisch, Vegetarisch
Productsoorten: Repen, Voedsel
Eigenschappen: Biologisch Gecertificeerd, Vegan, Vegetarisch
Bewaaradvies: Koel en droog bewaren
Kan sporen bevatten van: F - sojabonen, G - melk, H - schaalvruchten
Ingrediënten

60 % marsepein[1] (43 % Mandeln[1], ruwe rietsuiker[1], water, invertsuikersiroop[1], 0,9 % alcohol), 25 % pure chocolade[1] (Cacaomassa[1], ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], gemalen bourbon vanillestokjes[1]), 15 % Nougat[1] (ruwe rietsuiker[1], 34 % Haselnüsse[1], cacaoboter[1], Cacaomassa[1])

  1. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2131 / 509 kj / kcal
Vet 31 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 9,5 g
Koolhydraten 44 g
  waarvan Suiker 42 g
Vezels 7,5 g
Eiwitten 8,8 g
Zout 0,05 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Marsepein-Nougat Reep, Pure Chocolade