Heerlijke chocolade en pralines

Filteren & Sorteren

Prijs Merken Allergenen - Vrij van Eigenschappen Ayurveda-Productsoorten
Filters

Chocolade & Pralines: 26 artikelen

Vilgain Biologische Notenboter Cups

Vilgain Biologische Notenboter Cups, Kokosnoot (39 g)

  • Meer dan 30 % romige notenvulling
  • Vegan chocolade met 52 % cacao
  • Ingrediënten van puur biologische kwaliteit
€ 1,99 (€ 51,03 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Govinda Vegan Bio Pralinés

Govinda Vegan Bio Pralinés, Mokka -​ Nougat (70 g)

  • Pure chocolade
  • Fruitige vullingen
  • Glutenvrij
€ 4,19 (€ 59,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bio Chocoladetafeltjes Fijne Bitter, Mini

Alnatura Bio Chocoladetafeltjes Fijne Bitter, Mini, 12,50 g

  • Bio-kwaliteit
  • Vegan
  • 70% cacao
€ 0,69 (€ 55,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Bio Witte Crisp Chocolade

Alnatura Bio Witte Crisp Chocolade, 100 g

  • Met knisperige rijst
  • Biologische kwaliteit
  • Vrij van lecithine
€ 2,59 (€ 25,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Pure Chocolade 87%

Alnatura Biologische Pure Chocolade 87%, 80 g

  • Puur met 87% cacaogehalte
  • 100% veganistisch
  • Zonder toegevoegde lecithine
€ 3,29 (€ 41,13 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Kokoschocolade met Kokosbloesemsuiker

Alnatura Biologische Kokoschocolade met Kokosbloesemsuiker, 100 g

  • Veganistisch recept
  • Lichte karamelnoot
  • Zonder toegevoegde lecithine
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Pure Notenchocolade

Alnatura Biologische Pure Notenchocolade, 100 g

  • Biologische kwaliteit
  • Vegan
  • Geproduceerd zonder lecithine
€ 2,79 (€ 27,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Bio Schokotabletjes Melkchocolade, Mini

Alnatura Bio Schokotabletjes Melkchocolade, Mini, 12,50 g

  • Zacht smeltend
  • Biologische kwaliteit
  • Vrij van lecithine
€ 0,69 (€ 55,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Bio Schoko-Dinkelbrezeln

Alnatura Bio Schoko-​Dinkelbrezeln, 100 g

  • Melkchocolade
  • Zoet & zout
  • Biologische kwaliteit
€ 2,99 (€ 29,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Pepermunt Chocolade

Alnatura Biologische Pepermunt Chocolade, 100 g

  • Pure chocolade met pepermuntcrème
  • Aromatisch, fijn droog en verfrissend
  • Zonder lecithine
€ 2,79 (€ 27,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vilgain Biologische Rijst-Chocoladeballetjes

Vilgain Biologische Rijst-​Chocoladeballetjes, Pure chocolade (50 g)

  • Ingrediënten van puur biologische kwaliteit
  • Meer dan 83 % ambachtelijke chocolade
  • Volledig glutenvrij
€ 2,29 (€ 45,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Sélection Biologische Espresso Chocolade

Alnatura Sélection Biologische Espresso Chocolade, 100 g

  • Pure chocoladereep met room
  • Koffieboonstukjes en bourbon vanille
  • Lecithine-vrij recept
€ 3,69 (€ 36,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Pure Chocolade 70%

Alnatura Biologische Pure Chocolade 70%, 100 g

  • 70% cacaogehalte
  • Veganistische
  • Zonder lecithine
€ 2,89 (€ 28,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Project Melkchocolade

Alnatura Biologische Project Melkchocolade, 100 g

  • Met ruwe rietsuiker & bourbon vanille
  • Eerlijk & sociaal
  • Ondersteunt Plant-for-the-planet
€ 3,09 (€ 30,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Melkchocolade

Alnatura Biologische Melkchocolade, 100 g

  • Smelt op de tong
  • Bevat geen lecithine
  • 100% biologische ingrediënten
€ 2,79 (€ 27,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Cappuccino Chocolade

Alnatura Biologische Cappuccino Chocolade, 100 g

  • Melk en witte chocolade
  • Fijne koffiearoma's
  • Zonder lecithinen
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Allos Biologische Amarant Schokolotten Puur

Allos Biologische Amarant Schokolotten Puur, 140 g

  • 5 repen per verpakking
  • Zoetheid van fijne honing
  • Krokante pure chocolade
€ 5,19 (€ 37,07 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Allos Biologische Pure Schokolette

Allos Biologische Pure Schokolette , 25 g

  • Het tussendoortje
  • Zoetheid van fijne honing
  • Krokante pure chocolade
€ 1,41 € 1,49 (€ 56,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Sélection Truffelpralines, Puur

Alnatura Biologische Sélection Truffelpralines, Puur, 100 g

  • Fijnbitter-chocoladeachtig
  • Biologische kwaliteit
  • Om van te genieten & te delen
€ 5,99 (€ 59,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Hele Hazelnoten Chocolade

Alnatura Biologische Hele Hazelnoten Chocolade, 100 g

  • Smelt in de mond
  • 100% biologische teelt
  • Zonder lecithine
€ 2,99 (€ 29,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Pure Chocolade met Sinaasappel

Alnatura Biologische Pure Chocolade met Sinaasappel, 100 g

  • Fijn droog en fruitig
  • 70% cacaogehalte
  • Veganistisch
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Alnatura Biologische Truffelpralines

Alnatura Biologische Truffelpralines, 100 g

  • Fijn en romig
  • Biologische kwaliteit
  • Voor genieten en delen
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 22. oktober

Alnatura Biologische Praliné Chocolade

Alnatura Biologische Praliné Chocolade, 100 g

  • Aromatisch, romig en verleidelijk
  • Zonder lecithinen
  • 100% biologisch
€ 3,19 (€ 31,90 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Alnatura Biologische Kokos Puur Chocolade

Alnatura Biologische Kokos Puur Chocolade, 100 g

  • Biologische kwaliteit
  • Gemaakt zonder lecithine
  • Lichte pure chocolade
€ 2,79 (€ 27,90 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Alnatura Biologische Hele Amandel Chocolade

Alnatura Biologische Hele Amandel Chocolade, 100 g

  • Verfijnd met zeezout & bourbon vanille
  • Zonder lecithinen
  • Delicaat smeltende melkchocolade
€ 2,99 (€ 29,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Dubai Chocolade

Bake Affair Dubai Chocolade, 100 g

  • Met krokante kadayif
  • Verfijnd met echt goud
  • Zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 15,59 (€ 155,90 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar