Bulgur, quinoa en andere rijstalternatieven

Filteren & Sorteren

Prijs Merken Allergenen - Vrij van Eigenschappen
Filters

Bulgur, Quinoa & Meer: 1 - 30 van 79 artikelen

Hochgenuss Tarwezemelen

Hochgenuss Tarwezemelen, 250 g

  • Met veel vezels
  • Natuurlijke bron van eiwitten
  • Veelzijdig in gebruik
€ 0,79 (€ 3,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Bio Volkoren Bruine Gierst Poeder

BioKing Bio Volkoren Bruine Gierst Poeder, Zak 500 g

  • Vijf keer fijner dan meel
  • Zacht productieproces
  • Gedroogd onder de 30 °C
€ 4,74 € 4,99 (€ 9,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Govinda Biologische Bruine Gierst

Govinda Biologische Bruine Gierst, 1.000 g

  • Ongeschild
  • Puur biologisch
  • Vrij van pesticiden
€ 7,99 (€ 7,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Amarant, Gepoft

Alnatura Biologische Amarant, Gepoft, 125 g

  • Glutenvrij
  • Luchtig en los
  • Met muesli, melk & yoghurt
€ 1,89 (€ 15,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Haver

Alnatura Biologische Haver, 500 g

  • Milde, nootachtige smaak
  • Voor koken, bakken en verse muesli
  • 100% Demeter-teelt
€ 1,99 (€ 3,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologisch Rogge

Alnatura Biologisch Rogge, 1 kg

  • Volkoren
  • Demeter-kwaliteit
  • Sterk van smaak
€ 1,89 (€ 1,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologisch Speltgries

Alnatura Biologisch Speltgries, 500 g

  • Aromatisch
  • Bevat voedingsrijke buitenlagen
  • Voor koken en bakken
€ 2,79 (€ 5,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Kikkererwten Couscous

Alnatura Biologische Kikkererwten Couscous, 400 g

  • Gemaakt van kikkererwtenmeel
  • Korte kooktijd
  • Rijk aan eiwitten
€ 3,79 (€ 9,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Bio Boekweit

BioKing Bio Boekweit, 500 g

  • Veelzijdig gebruik
  • Voor zoete & hartige recepten
  • Herkomst: Duitsland
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische tarwezemelen

Alnatura Biologische tarwezemelen, 250 g

  • Voor muesli's & gebak
  • Hoog vezelgehalte
  • Biologische kwaliteit uit Oostenrijk
€ 1,19 (€ 4,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Gepofte biologische quinoa

Alnatura Gepofte biologische quinoa, 125 g

  • Ongezoet
  • Luchtig
  • Glutenvrij
€ 2,99 (€ 23,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische quinoa

Alnatura Biologische quinoa, 500 g

  • Zachte nootachtige smaak
  • Veelzijdig gebruik
  • Eenvoudige bereiding
€ 4,49 (€ 8,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Polenta

Alnatura Biologische Polenta, 500 g

  • 100% maïsgriesmeel uit Demeter-teelt
  • Veelzijdig koken en bakken
  • Natuurlijk glutenvrij en veganistisch
€ 2,29 (€ 4,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Spelt Couscous

Alnatura Biologische Spelt Couscous, 400 g

  • Fijne nootachtige smaak
  • Snel klaar
  • Gemaakt van volkoren speltmeel
€ 2,69 (€ 6,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Tarwekiemen Bio

BioKing Tarwekiemen Bio, 250 g

  • 100% natuurlijk
  • Hoge nutriëntendichtheid
  • Licht nootachtig & zoet
€ 5,99 (€ 23,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Davert Bio Tarwe

Davert Bio Tarwe, 1.000 g

  • Mild-aromatische volkoren smaak
  • Excellente bak- en kookeigenschappen
  • Regionale Bioland-kwaliteit uit DE
€ 1,99 (€ 1,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Hele Haver Bio

BioKing Hele Haver Bio, 1.000 g

  • Ideaal voor soepen
  • Herkomst: Oostenrijk
€ 3,49 (€ 3,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Hele KAMUT® Farao Graan Bio

BioKing Hele KAMUT® Farao Graan Bio, 1.000 g

  • Regelt hoge kwaliteitsnormen
  • Gegarandeerde zuiverheid
  • Uitstekende bakeigenschappen
€ 6,49 (€ 6,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Biologisch Gekiemde Bruine Gierst 100%

BioKing Biologisch Gekiemde Bruine Gierst 100%, 1.000 g

  • Van schil & zaailingen
  • Vijf keer fijner dan meel
  • Zacht productieproces
€ 14,69 (€ 14,69 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Hele Spelt Bio

BioKing Hele Spelt Bio, 1.000 g

  • Waardevol graan
  • Nootachtige fijne smaak
  • Veelzijdig gebruik
€ 3,99 (€ 3,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Biologisch Quinoa

BioKing Biologisch Quinoa, 500 g

  • Licht nootachtige smaak
  • Snelle & eenvoudige voorbereiding
  • Voor kruidige & zoete recepten
€ 6,89 (€ 13,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Bio Gepelde Goudgierst

BioKing Bio Gepelde Goudgierst, 1.000 g

  • Geschikt voor zoete & hartige gerechten
  • Glutenvrij alternatief voor bijgerechten
  • Herkomst: Oostenrijk
€ 5,49 (€ 5,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Grünkern

Alnatura Biologische Grünkern, 500 g

  • Aromatische, kruidige smaak
  • Biologische kwaliteit
  • Veelzijdig te gebruiken
€ 2,99 (€ 5,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Davert Biologische Naakte Haver

Davert Biologische Naakte Haver, 1.000 g

  • Mild-nootachtige smaak
  • Ideaal voor verse vlokken en ontbijt
  • Veelzijdig voor burgers en ovenschotels
€ 3,99 (€ 3,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Davert Biologische Gerst, Gepeld

Davert Biologische Gerst, Gepeld, 1.000 g

  • Milde, nootachtige smaak
  • Ideaal voor soepen, stoofschotels & bijgerechten
  • Regionale Bioland-kwaliteit uit DE
€ 3,79 (€ 3,79 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Biologische Couscous

BioKing Biologische Couscous, 500 g

  • Niet voorgekookt
  • Korte bereidingstijd
  • Veelzijdig
€ 2,99 (€ 5,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Spelt als Rijst

Alnatura Biologische Spelt als Rijst, 400 g

  • Biologische kwaliteit
  • Vegan
  • Mild, licht nootachtig
€ 1,69 (€ 4,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische kleurrijke Quinoa

Alnatura Biologische kleurrijke Quinoa, 500 g

  • Kruidig en nootachtig
  • Veelzijdig gebruik
  • Eenvoudige bereiding
€ 4,79 (€ 9,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Davert Bio Rogge

Davert Bio Rogge, 1.000 g

  • Krachtig-hartige aroma
  • Ideaal voor aromatische zuurdesembroden
  • Regionale Bioland-kwaliteit uit Duitsland
€ 1,99 (€ 1,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Davert Biologische Kamut

Davert Biologische Kamut, 1.000 g

  • Nootachtig-zoete smaak
  • Hoog glutengehalte
  • Ideaal voor risotto, salades en bakwaren
€ 7,99 (€ 7,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober