Supplementen met vitamine B12

Filteren & Sorteren

Prijs Highlights Merken Doseringsvorm Allergenen - Vrij van Eigenschappen Goed voor
Filters

Vitamine B12: 1 - 30 van 49 artikelen

pure encapsulations Vitamine B12 (Methylcobalamine)

pure encapsulations Vitamine B12 (Methylcobalamine), 90 Capsules

  • Geactiveerde vitamine B12
  • Goede verwerking
  • Ideaal voor vegetariërs
€ 29,99 (€ 1.764,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitamaze Vitamine B12 Druppels

Vitamaze Vitamine B12 Druppels, 50 ml

  • Basis: gezuiverd water & plantaardige glycerine
  • Met pipet van natuurlijk rubber
  • Hoog gedoseerd
€ 18,79 (€ 375,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Vitamine B12 Druppels 200µg

ZeinPharma Vitamine B12 Druppels 200µg, 50 ml

  • Met alle 3 bioactieve vormen van B12
  • Gemakkelijk te doseren
  • Zonder toegevoegde alcohol
€ 24,99 (€ 499,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vloeibare Vitamine B12

i like it clean Vloeibare Vitamine B12, 100 ml

  • Zonder alcohol
  • Met beide actieve B12-vormen
  • Methyl- & adenosylcobalamine
€ 45,49 (€ 454,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations Vitamine B12 lquid

pure encapsulations Vitamine B12 lquid, 30 ml

  • Met 500 mcg methylcobalamine per 0,5 ml
  • Verkregen door fermentatie
  • Veganistisch
€ 28,99 (€ 966,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Vitamine B12 + D3 Zuigtabletten

Raab Vitalfood Vitamine B12 + D3 Zuigtabletten, 60 Zuigtabletten

  • Met vitamine B12 (methylcobalamine)
  • Met vitamine D3 (cholecalciferol)
  • Gezoet met Xytil
€ 16,79 (€ 186,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitamaze Vitamine B12 1.000 µg hoog gedoseerd

Vitamaze Vitamine B12 1.000 µg hoog gedoseerd, 360 Tabletten

  • Van methylcobalamine
  • Beste biologische beschikbaarheid
  • Zonder magnesiumstearaat
€ 24,99 (€ 277,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Nature Love Vitamine B12

Nature Love Vitamine B12, 90 Tabletten

  • 1000 mcg vitamine B12
  • Methylcobalamine & adenosylcobalamine
  • Genoeg voor 6 maanden
€ 11,89 (€ 440,37 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Orthica B12-1000 SR

Orthica B12-​1000 SR, 90 tabletten

  • Met een vertraagde release
  • Als cyanocobalamine
  • Sterke dosering
€ 17,09 € 28,49 (€ 216,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alpinamed B12 Trio Doseerspray

Alpinamed B12 Trio Doseerspray, 30 ml

  • 100 µg vitamine B12 per spray
  • Hoge biologische beschikbaarheid
  • Individueel doseerbaar
€ 13,93 € 16,39 (€ 464,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober

Allergy Research Group B12 Methylcobalamin

Allergy Research Group B12 Methylcobalamin, 50 Zuigtabletten

  • Met foliumzuur & vitamine C
  • Kan zeer goed door het lichaam worden opgenomen
  • Natuurlijke frambozen- & kersensmaak
€ 31,49 (€ 1.259,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Allergy Research Group B12 Adenosylcobalamin

Allergy Research Group B12 Adenosylcobalamin, 60 Zuigtabletten

  • 3000 mcg geactiveerd B12
  • Met 200 mcg foliumzuur
  • 60 zuigtabletten
€ 28,49 (€ 1.424,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations B12 Folaten

pure encapsulations B12 Folaten, 90 capsules

  • Vitamine B12 als methylcobalamine
  • Met foliumzuur van Metafolin®
  • Puur plantaardig
€ 33,49 (€ 1.674,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

taxofit® Vitamine B12 500

taxofit® Vitamine B12 500, 30 Tabletten

  • Eenvoudige dosering
  • Puur plantaardige formule
  • Vrij van gluten, lactose & suiker
€ 3,99 (€ 848,94 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

B-12 Methylcobalamine 1000 mcg, "ActivMelt"

KAL B-​12 Methylcobalamine 1000 mcg, "ActivMelt", 90 Zuigtabletten

  • Zuigtabletten met frambozensmaak
  • De actieve vorm van vitamine B12
€ 25,99 (€ 2.362,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NaturesPlus® Shot-O-B12 5000 mcg

NaturesPlus® Shot-​O-​B12 5000 mcg, 30 Softgels

  • 5000 mcg vitamine B12 per shot
  • Makkelijk mee te nemen
  • Glutenvrij
€ 28,99 (€ 2.415,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Vitamin B12 500μg

ZeinPharma Vitamin B12 500μg, 60 Zuigtabletten

  • Hoge dosering
  • Gezoet met xylitol & sorbitol
  • Fruitige citroensmaak
€ 11,59 (€ 399,66 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Igennus Super B12-Complex 1000 µg

Igennus Super B12-​Complex 1000 µg, 180 Tabletten

  • Met 3 bioactieve B12-vormen
  • B12 draagt bij aan de energiestofwisseling
  • Vegan met een lekkere aardbeiensmaak
€ 19,79 (€ 999,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Doppelherz B12 Vita-Energie Intense

Doppelherz B12 Vita-​Energie Intense, 8 Flessen

  • Fruitige frambozensmaak
  • 500 µg vitamine B12 per flesje
  • Aangevuld met niacine & vitamine B6
€ 7,29 (€ 80,02 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations B12 Folate Melt

pure encapsulations B12 Folate Melt, 90 Zuigtabletten

  • Geactiveerde vitamine B12 met Metafolin®
  • B12 als methylcobalamine
  • Foliumzuur als calcium L-methylfolaat van Metafolin®
€ 34,49 (€ 1.326,54 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Orthica B12 Zuigtabletten

Orthica B12 Zuigtabletten, 90 Zuigtabletten

  • Makkelijk mee te nemen
  • Sterke dosering
  • als cyanocobalamine
€ 32,49 (€ 722,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BjökoVit Vitamine B12 Zuigtabletten

BjökoVit Vitamine B12 Zuigtabletten, 60 Zuigtabletten

  • 500 mcg methylcobalamine per zuigtablet
  • Veganistisch
  • Lactose- & glutenvrij
€ 13,89 (€ 469,26 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NaturesPlus® Vitamin B12 500 mcg

NaturesPlus® Vitamin B12 500 mcg, 90 Tabletten

  • In water oplosbare vitamine
  • Hypoallergeen
  • Geschikt voor vegetariërs
€ 14,39 (€ 287,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NaturesPlus® Vitamin B12 2000 mcg S/R

NaturesPlus® Vitamin B12 2000 mcg S/R, 60 Tabletten

  • Gistvrije vitamine B12
  • Als methylcobalamine
€ 26,99 (€ 385,57 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Natural Point B12 500

Natural Point B12 500, 100 Capsules

  • Lactose- & glutenvrij
  • Suikervrij
  • Plantaardige capsulehuls
€ 15,39 (€ 549,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KLEAN LABS Vitamine B12 Methylcobalamine

KLEAN LABS Vitamine B12 Methylcobalamine, 30 ml

  • Actieve vorm voor direct gebruik
  • 250mg vitamine B12 in 5 druppels
  • Alcoholvrije formule zonder additieven
€ 25,49 (€ 849,67 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

OnEnergy Vitamin B12 + Folic Acid

OnEnergy Vitamin B12 + Folic Acid, 365 Tabletten

  • Synergetische formule
  • Vegan & zonder ggo's
  • Met methylcobalamine & foliumzuur
€ 12,89 (€ 88,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NaturesPlus® Vitamin B12 1000 mcg Herbal Lozenges

NaturesPlus® Vitamin B12 1000 mcg Herbal Lozenges, 30 Zuigtabletten

  • Met frambozensmaak
  • Glutenvrije formule
  • Makkelijk mee te nemen
€ 15,89 (€ 529,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Burgerstein Vitamine B12 Boost

Burgerstein Vitamine B12 Boost, 100 Tabletten

  • 500 µg vitamine B12 per tablet
  • Gemakkelijk door te slikken
  • Aanbevolen voor veganistische diëten
€ 26,49 (€ 946,07 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KAL Adenosylcobalamine B 12 ActivMelt™

KAL Adenosylcobalamine B 12 ActivMelt™, 90 Tabletten

  • Smelt in je mond
  • Vegetarische formulering
  • Met aardbeiensmaak
€ 24,99 (€ 2.271,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober