Vitaplex

Voedingssupplementen van Vitaplex

Vitaplex-producten worden in Europa vervaardigd en worden gekenmerkt door hun uitstekende kwaliteit en maximale biologische beschikbaarheid. Naast vitamine D-producten omvat het grote productassortiment ook aminozuren, omega-3-producten en tal van andere preparaten, zodat ze een breed scala aan verschillende eisen en behoeften dekken.

Filteren & Sorteren

Prijs Doseringsvorm Allergenen - Vrij van Eigenschappen Goed voor
Filters

Vitaplex: 17 artikelen

Vitaplex FibreControl

Vitaplex FibreControl, 450 g

  • Natuurlijke voedingsvezels
  • Zuivere acaciavezels van de Acacia Senegal
  • Gemakkelijk te doseren
€ 23,49 (€ 52,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitaplex Vitamine D3 vloeibaar, 1.000 IU

Vitaplex Vitamine D3 vloeibaar, 1.000 IU, 30 ml

  • Makkelijk te gebruiken dankzij de pipet
  • Nummer 1 onder onze vitamine D-supplementen
€ 33,99 (€ 1.133,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitaplex Vloeibare Vitamine D3, 3000 IE

Vitaplex Vloeibare Vitamine D3, 3000 IE, 30 ml

  • Gemaakt van wolvet
  • Zeer biologisch beschikbaar
  • 1 druppel per dag
€ 31,99 (€ 1.066,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitaplex Active B-Complex

Vitaplex Active B-​Complex, 90 Capsules

  • Makkelijk in te slikken
  • Vegetarische capsulehulsel
€ 36,49 (€ 1.089,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitaplex Glutathion Complex Tabletten

Vitaplex Glutathion Complex Tabletten, 90 Tabletten

  • Gereduceerd Setria® Glutathion
  • Met NAC & alfa-liponzuur
  • Bevat ook selenium
€ 57,99 (€ 532,02 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitaplex Glycine

Vitaplex Glycine, 400 g

  • Vrij aminozuur
  • Bestanddeel van collageen
  • Hypoallergeen & vegetarisch
€ 34,99 (€ 87,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitaplex Vitamine K2

Vitaplex Vitamine K2, 90 Veg. capsules

  • Vitamine K2 MK-7
  • Hypoallergeen
  • 100 mcg pure vitamine K2 per capsule
€ 21,49 (€ 596,94 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitaplex L-Glutamine Capsules

Vitaplex L-​Glutamine Capsules, 90 Veg. capsules

  • Glutamine door Kyowa
  • Hypoallergene, plantaardige capsules
  • Actief, semi-essentieel aminozuur
€ 19,39 (€ 323,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitaplex L-Tryptofaan 400 mg

Vitaplex L-​Tryptofaan 400 mg, 90 Veg. capsules

  • Farmaceutische kwaliteit
  • Zonder toevoegingen
  • Geschikt voor vegetariërs
€ 37,49 (€ 609,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitaplex Magnesium Taurate

Vitaplex Magnesium Taurate, 90 Tabletten

  • Magnesium + taurine
  • Vegetarische formule
  • Allergeenvrij
€ 25,99 (€ 240,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitamine D3 Druppels + Vitamine K2 Capsules

Vitaplex Vitamine D3 Druppels + Vitamine K2 Capsules, 30 ml Vitamine D3 + 90 Capsules Vitamine K2

  • 1x Vitamine D3 vloeibaar, 1000IE, 30 ml
  • 1x Vitamine K2, 90 vegetarische capsules
€ 52,71 € 55,48

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitaplex L-Glutamine

Vitaplex L-​Glutamine, 300 g

  • Met analysecertificaat
  • Bevat geen bekende allergenen
€ 30,99 (€ 103,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitaplex Q10 Ubiquinol

Vitaplex Q10 Ubiquinol, 90 Veg. capsules

  • Vegan
  • Glutenvrij
  • Gestabiliseerd poeder
€ 61,49 (€ 2.673,48 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitaplex L-Carnitine

Vitaplex L-​Carnitine, 90 Veg. capsules

  • Vegetarische capsulehulsels
  • 500 mg per capsule
€ 42,49 (€ 639,91 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitaplex R(+) Liponzuurcomplex

Vitaplex R(+) Liponzuurcomplex, 60 Veg. capsules

  • Vegetarische capsules
  • Geen allergenen bekend
€ 46,99 (€ 1.305,28 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitaplex L-Arginine Capsules

Vitaplex L-​Arginine Capsules, 90 Veg. capsules

  • Gratis, actief aminozuur
  • Ook perfect voor sporters
  • Hypoallergeen product
€ 19,39 (€ 247,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitaplex Selenium 100 mcg

Vitaplex Selenium 100 mcg, 90 Capsules

  • Natriumseleniet
  • Makkelijk in te slikken
€ 13,89 (€ 609,21 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitaplex - Producten van topkwaliteit

Het merk Vitaplex is opgericht om mensen biochemisch actieve stoffen aan te bieden die voorheen niet beschikbaar waren. Met deze unieke producten wist Vitaplex al snel de topproducent in deze niche te worden. Tegelijkertijd stemt Vitaplex haar producten af op de steeds veranderende behoeften van mens en markt. Alle producten voldoen aan de volgende normen:

  • Ze zijn gemaakt van de hoogste kwaliteit grondstoffen.
  • Ze zijn samengesteld uit de zuiverste ingrediënten.
  • Ze bevatten geen genetisch gemodificeerde stoffen en kunstmatige toevoegingen.
  • Ze zijn hypoallergeen.
  • Ze hebben de hoogste biologische beschikbaarheid.

Consistente naleving van deze normen maakt het voor Vitaplex mogelijk om producten van superieure kwaliteit te produceren.