Vilgain Whey Protein (300 g)
Minimalistisch wei-eiwitconcentraat van Nederlandse melk
€ 16,89
(€ 56,30 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Wei-eiwit uit Nederland
- Bestaat uit slechts 5 ingrediënten
- Praktische porties van 30 gram
Bijpassend
Beschrijving
Dit product levert je de Vilgain Whey Protein in praktische portiezakjes. De grondstof voor het proteïnepoeder is afkomstig van Nederlandse melk. Het recept is bewust minimalistisch opgebouwd en bevat, afhankelijk van de smaak, slechts vijf ingrediënten. Bij de productie wordt volledig afgezien van kunstmatige kleurstoffen. Voor de subtiele zoetheid worden uitsluitend steviolglycosiden uit de steviaplant gebruikt. De afzonderlijke porties kunnen ruimtebesparend in de sporttas worden meegenomen en zijn op elk moment direct klaar voor gebruik. Deze set vult je actieve levensstijl en je dagelijkse training aan met hoogwaardig eiwit.
Aanbevolen gebruik:
Voeg 1 zakje (30 g) wei-eiwitconcentraat toe aan 200-250 ml water en meng dit goed.
| Art. nr.: | VIL-45992 |
|---|---|
| Inhoud: | 300 g |
| EAN: | 0118595717713743 |
| Producentnummer: | 45992 |
| Merken: | Vilgain |
| Trainingsdoel: | Spieropbouw |
| Tijdstip van toepassing: | Na het sporten, Tussendoor |
| Productsoorten: | Shakes & Proteïne |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g | per Portie |
|---|---|---|
| Energie | 1620 / 387 kj / kcal | 486 / 116 kj / kcal |
| Vet | 6,3 g | 1,9 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 4,3 g | 1,3 g |
| Koolhydraten | 5,7 g | 1,7 g |
| waarvan Suiker | 5,7 g | 1,7 g |
| | 77 g | 23 g |
| Zout | 0,5 g | 0,2 g |
Samenstelling
Aminozuurprofiel
| Samenstelling | per 100 g |
|---|---|
| isoleucine | 6,7 g |
| leucine | 11,4 g |
| lysine | 10,1 g |
| methionine | 2,3 g |
| Fenylalanine | 3,4 g |
| threonine | 7,6 g |
| tryptofaan | 1,7 g |
| valine | 6,2 g |
| arginine | 2,6 g |
| histidine | 2 g |
| Alanin | 5,5 g |
| asparaginezuur | 11,8 g |
| glutaminezuur | 18,8 g |
| glycine | 1,9 g |
| proline | 6,4 g |
| Serin | 5,4 g |
| Tyrosin | 2,9 g |
| cysteïne | 2,2 g |
Ingrediënten
98 % ultragefiltreerd wei-eiwitconcentraat (melk, emulgator (Sonnenblumenlecithin)), natuurlijk aroma, zoetstof (Steviolglykoside)