Squeezy – Handige energiegels voor duursporten

Flexibele portiezakjes en navulsystemen voor eenvoudig gebruik

Filteren & Sorteren

Prijs Allergenen - Vrij van Eigenschappen
Filters

Squeezy: 18 artikelen

Squeezy 100% Pure Cherry

Squeezy 100% Pure Cherry, 500 ml

  • Met plantaardige polyfenolen
  • Praktisch formaat voor onderweg
  • Concentraat van Montmorency kersen
€ 23,99 (€ 47,98 / L)

Tijdelijk niet leverbaar

Squeezy Energy Gel Box 12 à 33 g

Squeezy Energy Gel Box 12 à 33 g, Basic Formula (396 g)

  • Met natrium & kalium
  • Zonder kunstmatige kleurstoffen
  • Verschillende smaken
€ 21,99 (€ 55,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Squeezy Liquid Dispenser

Squeezy Liquid Dispenser

  • Met praktische schaalverdeling
  • Meermaals te gebruiken
  • Speciale dop voor vloeistoffen
€ 9,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Squeezy Energy Gel Refiller

Squeezy Energy Gel Refiller, Basic Formula (500 ml)

  • Vrij van lactose
  • Licht verteerbaar
  • Praktische navulverpakking voor dispensers
€ 17,79 (€ 35,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Energy Gel + Caffeine Booster Box 12 à 33 g

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster Box 12 à 33 g, Cola+Cafeïne (396 g)

  • Bevat cafeïne
  • Vrij van fructose
  • Ideaal tijdens het sporten
€ 21,99 (€ 55,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Squeezy Endurance Electrolytes Citroen

Squeezy Endurance Electrolytes Citroen, 20 Bruistabletten

  • Praktische toedieningsvorm
  • Vrij van kunstmatige zoetstoffen
  • Snel & eenvoudig in gebruik
€ 7,89 (€ 98,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Squeezy Salt Tabs

Squeezy Salt Tabs, 41 g

  • Met natrium & kalium
  • Voor een vegetarisch voedingspatroon
  • Neutrale smaakcoating
€ 13,09 (€ 319,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Squeezy Energy Drink

Squeezy Energy Drink, Sinaasappel (650 g)

  • Met natrium & kalium
  • Vegan & glutenvrije formule
  • Snel te bereiden met water
€ 17,79 (€ 27,37 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Squeezy Liquid Energy Box 12 à 60 ml

Squeezy Liquid Energy Box 12 à 60 ml, Watermeloen (720 ml)

  • Inname zonder water
  • Bevat natrium & kalium
  • Zonder kunstmatige zoetstoffen
€ 27,99 (€ 38,88 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Squeezy Energy Balls

Squeezy Energy Balls, Dadel-​Tijgernoot (50 g)

  • Vegan formule
  • Met natrium & kalium
  • Ideaal tijdens het sporten
€ 2,59 (€ 51,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Liquid Energy + Caffeine Booster Box 12 à 60 ml

Squeezy Liquid Energy + Caffeine Booster Box 12 à 60 ml, Citroen+Cafeïne (720 ml)

  • Bevat cafeïne
  • Met natrium & kalium
  • Geen water nodig na inname
€ 27,99 (€ 38,88 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Squeezy Energy Gel High Fructose Box 12 à 67 g

Squeezy Energy Gel High Fructose Box 12 à 67 g, Citroen (804 g)

  • Hoog fructosegehalte
  • Eenvoudig in gebruik
  • Optimaal tijdens het sporten
€ 32,99 (€ 41,03 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Squeezy Liquid Energy Refiller

Squeezy Liquid Energy Refiller, Framboos (1.000 ml)

  • Gluten- & lactosevrij
  • Praktische navulverpakking
  • Met belangrijke mineralen
€ 24,99 (€ 24,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Squeezy Energy Gel High Fructose Refiller

Squeezy Energy Gel High Fructose Refiller, Citroen (500 ml)

  • Met natrium & kalium
  • Hoog fructosegehalte
  • Praktische navulverpakking
€ 19,79 (€ 39,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster Refiller

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster Refiller, Cola+Cafeïne (500 ml)

  • Voor training & wedstrijd
  • Vegan formule met cafeïne
  • In praktische navulfles
€ 17,79 (€ 35,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Squeezy Energy Bar Kers + Cafeïne

Squeezy Energy Bar Kers + Cafeïne, 12 repen à 50 g (600 g)

  • Plantaardige formule
  • Met cafeïne uit guarana
  • Mix van havervlokken & crispies
€ 25,99 (€ 43,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Liquid Energy + Caffeine Booster Refiller

Squeezy Liquid Energy + Caffeine Booster Refiller, Citroen+Cafeïne (1.000 ml)

  • Vloeibare formule zonder water na inname
  • Praktische navulfles
  • Complexe mix van koolhydraten
€ 24,99 (€ 24,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Squeezy Energy Dispenser

Squeezy Energy Dispenser

  • Met nauwkeurige schaalverdeling
  • Met 2 ventieldoppen
  • Herbruikbaar
€ 9,99

Bezorging uiterlijk op 14. oktober

Squeezy biedt formules op basis van koolhydraten aan als klassieke gel en als vloeibare Liquid-variant. Beide varianten kun je tijdens het sporten rechtstreeks uit het portiezakje of met handige navulverpakkingen gebruiken. Alle producten worden in Duitsland volgens strenge kwaliteitsnormen geproduceerd.