Elektrolytendrankjes

Filteren & Sorteren

Prijs Highlights Merken Doseringsvorm Allergenen - Vrij van Eigenschappen
Filters

Elektrolyten: 1 - 30 van 47 artikelen

Raab Vitalfood Elektrolyten Puur

Raab Vitalfood Elektrolyten Puur, 320 g

  • 5 mineralen
  • Zonder suiker & zoetstoffen
  • Vegan
€ 21,59 € 23,99 (€ 67,47 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sponser® Sport Food Electrolytes

Sponser® Sport Food Electrolytes, Lemon (10 Bruistabletten)

  • Zero-Carb
  • Praktische voorbereiding voor onderweg
  • Verrijkt met veel mineralen
€ 5,30 € 5,89 (€ 117,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Trace Minerals Research Power Pak Essential Nutrient Support

Trace Minerals Research Power Pak Essential Nutrient Support, Sinaasappel (30 Zakjes)

  • 1200 mg vitamine C per portie
  • Complete mix van sporenelementen
  • Met vlierbessen & vitamine D3
€ 17,99 € 19,99 (€ 85,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Powerbar Iso Active

Powerbar Iso Active, Red Fruit Punch (1.320 g)

  • Bevat 5 elektrolyten
  • 2:1 uit glucose- en fructosebronnen
€ 26,09 € 28,99 (€ 19,77 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Powerbar Iso Active

Powerbar Iso Active, Lemon (600 g)

  • Voor & tijdens de training
  • 2:1 verhouding van glucose & fructose
  • Om de wateropname te verbeteren
€ 12,50 € 13,89 (€ 20,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Powerbar 5 Electrolytes

Powerbar 5 Electrolytes, Mango-​Passionfruit (10 Bruistabletten)

  • Fruitige smaak
  • Extreem verfrissend
  • Geen calorieën
€ 5,84 € 6,49 (€ 106,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober

Natural Power Sportdrink ISO FIT 1500g

Natural Power Sportdrink ISO FIT 1500g, Mango (1.500 g)

  • Hypotoon drankpoeder
  • Met hoogwaardige dextrose
  • Vitaminen & mineralen
€ 35,99 € 39,99 (€ 23,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 Electrolyte Drink

nu3 Electrolyte Drink, Lemon (250 g)

  • Zonder suiker, alleen gezoet met stevia
  • Met magnesium, kalium & natrium
  • Slechts 20 kcal per dagelijkse portie
€ 11,99 € 14,89 (€ 47,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Elektrolytendrank

Vilgain Elektrolytendrank, Mandarijn -​ Citroen (500 ml)

  • Met 4 elektrolyten & B-vitaminen
  • Zonder geraffineerde suikers
  • Met 10 % kokoswater
€ 1,79 € 1,99 (€ 3,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Elektrolyten

Vilgain Elektrolyten, Frambozenlimonade (320 g)

  • Snelle hydratatie
  • Magnesium voor de elektrolytenbalans
  • Hypotoon & fruitig
€ 16,10 € 17,89 (€ 50,31 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sponser® Sport Food Electrolytes Pure

Sponser® Sport Food Electrolytes Pure, 200 g

  • 200 mg natrium per maatschepje
  • Volledig neutrale smaak
  • Zonder suiker & zonder zoetstoffen
€ 17,00 € 18,89 (€ 85,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

SALTOLYTE 60 Zout & Elektrolyten Kauwtabletten

SALTOLYTE 60 Zout & Elektrolyten Kauwtabletten, Orange (60 Kauwtabletten)

  • Compacte kauwtabletten voor onderweg
  • Zonder lactose, gluten & kleurstoffen
  • Milde fruitige smaak
€ 17,00 € 18,89 (€ 171,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

tetesept Elektrolyten Intens

tetesept Elektrolyten Intens, 10 Zakjes

  • Praktische zakjes
  • Om op te lossen in water
  • Vegan recept
€ 3,95 € 4,39 (€ 52,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sponser® Sport Food Isotonic

Sponser® Sport Food Isotonic, Red Orange (1.000 g)

  • Voor duursporten
  • Met een fruitige smaak
  • Met elektrolyten
€ 22,49 € 24,99 (€ 22,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

OnEnergy Elektrolytenpoeder Limoen

OnEnergy Elektrolytenpoeder Limoen, 500 g

  • Bevat 6 belangrijke mineralen
  • Magnesium draagt bij aan de spierfunctie
  • Verfrissende limoensmaak
€ 15,20 € 16,89 (€ 30,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

SALTOLYTE 20 Zout & Elektrolytkauwtabletten

SALTOLYTE 20 Zout & Elektrolytkauwtabletten, Lemon (20 Kauwtabletten)

  • Praktische kauwtabletten voor onderweg
  • Vrij van lactose, gluten & kleurstoffen
  • Fruitige smaak zonder zoutnoot
€ 8,09 € 8,99 (€ 245,15 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Carnium Botanicals FiberFRESH Refreshing Lemonade

Carnium Botanicals FiberFRESH Refreshing Lemonade, 270 g

  • Op basis van psylliumvezels
  • Met magnesium, natrium & andere stoffen
  • Natuurlijke citroensmaak
€ 19,79 € 21,99 (€ 73,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Doppelherz Elektrolyten Extra

Doppelherz Elektrolyten Extra, 20 Zakjes

  • Verfrissende sinaasappelsmaak
  • Met magnesium & kalium
  • Met 20 zakjes
€ 5,39 € 5,99 (€ 49,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

SALTOLYTE Zout- & Elektrolytcapsules

SALTOLYTE Zout-​ & Elektrolytcapsules, 30 Capsules

  • Bevat belangrijke elektrolyten & mineralen
  • Neutrale smaak & gemakkelijk in te nemen
  • Voor langdurige fysieke inspanning
€ 13,40 € 14,89 (€ 372,22 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Humana Rehydratie Venkelsmaak

Humana Rehydratie Venkelsmaak, 75 g

  • Voor zuigelingen (vanaf de geboorte), kinderen & volwassenen
  • Met venkelextract
  • Osmolariteit: 225 mosmol/l
€ 5,39 € 5,99 (€ 71,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sponser® Sport Food Hydration Preloader, Neutral

Sponser® Sport Food Hydration Preloader, Neutral, 364 g

  • Neutrale smaak & vegan
  • Levert elektrolyten zoals natrium
  • Eenvoudige & gerichte inname
€ 19,79 € 21,99 (€ 54,37 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

pure encapsulations Energie & Uithoudingsvermogen

pure encapsulations Energie & Uithoudingsvermogen, 340g

  • Bevat complexe koolhydraten
  • Met maltodextrine & glucose
  • Product van de Kölner Liste
€ 34,19 € 37,99 (€ 100,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Powerbar Iso Max Bloedsinaasappel

Powerbar Iso Max Bloedsinaasappel, 1.200 g

  • Koolhydraat-elektrolytenoplossing
  • Bevat cafeïne
  • Geweldige smaak
€ 35,99 € 39,99 (€ 29,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sponser® Sport Food Isotonic Refill

Sponser® Sport Food Isotonic Refill, Red Orange (700 g)

  • Breed koolhydraatspectrum
  • Lage glykemische index
  • Delicate smaak
€ 15,65 € 17,39 (€ 22,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

SALTOLYTE Zout & Mineraal Capsules met Cafeïne

SALTOLYTE Zout & Mineraal Capsules met Cafeïne, 60 Veg. capsules

  • Hoge biologische beschikbaarheid
  • Speciaal voor langdurige stress
  • Vrij van lactose, fructose & gluten
€ 17,90 € 19,89 (€ 271,21 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sponser® Sport Food Isotonic Red Orange

Sponser® Sport Food Isotonic Red Orange, 1 stk

  • Met koolhydraten
  • Gemakkelijk te bereiden
  • Fruitige smaak
€ 1,97 € 2,19

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Powerbar Electrolyte Drink

Powerbar Electrolyte Drink, Aardbeien-​Limoen (1.000 ml)

  • Uitstekende smaak
  • Zonder aspartaam
  • Natuurlijke smaken
€ 19,79 € 21,99 (€ 19,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 02. november

Doppelherz aktiv Elektrolyten Bruistabletten

Doppelherz aktiv Elektrolyten Bruistabletten, 15 Bruistabletten

  • Citroen-grapefruitsmaak
  • Vegan samenstelling
  • Voor dagelijkse inname
€ 3,86 € 4,29 (€ 39,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Squeezy Endurance Electrolytes Citroen

Squeezy Endurance Electrolytes Citroen, 20 Bruistabletten

  • Praktische toedieningsvorm
  • Vrij van kunstmatige zoetstoffen
  • Snel & eenvoudig in gebruik
€ 7,10 € 7,89 (€ 88,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Squeezy Salt Tabs

Squeezy Salt Tabs, 41 g

  • Met natrium & kalium
  • Voor een vegetarisch voedingspatroon
  • Neutrale smaakcoating
€ 11,78 € 13,09 (€ 287,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober