rawster Sport Drink Powder, 400 g
Proteïnekracht met elke lepel
€ 3,17 € 15,89 -80%
(€ 7,93 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Natuurlijke boost voor sporters
- Met rode biet & guarana
- Bevat ook maca & cacao
-
Vegan -
Vegetarisch -
Glutenvrij
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Het Sport Drink Powder van rawster voorziet je van een aanzienlijke hoeveelheid plantaardig eiwit, wat vooral voor het sporten van groot voordeel kan zijn. De reden voor het hoge eiwitgehalte is de maca-knol. Dit wordt ook wel "natuurlijke cafeïne" genoemd. Naast maca bevat het product ook rauwe cacao, rode biet en guarana.
Verbruiksadvies:
Neem ongeveer 2 uur voor het sporten 2 volle eetlepels met 250 ml melk of een plantaardig alternatief in een shaker of blender.
| Art. nr.: | PU-RAWSPORT400 |
|---|---|
| Inhoud: | 400 g |
| EAN: | 4260477790941 |
| Producentnummer: | RAWSPORT 400 |
| Merken: | rawster |
| Doseringsvorm: | Poeder |
| Tijdstip van toepassing: | Voor het sporten |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch, Glutenvrij |
| Allergenen - Vrij van: | Glutenvrij |
| Productsoorten: | Instantdranken, Poeder & Siropen |
| Eigenschappen: | Vegan, Vegetarisch, Minder Plastic |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1470 / 351 kj / kcal |
| Vet | 5,7 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 3,3 g |
| Koolhydraten | 53 g |
| waarvan Suiker | 22 g |
| | 15 g |
| Zout | 0,3 g |
Ingrediënten
Cacaopoeder, maca-extract (Lepidium meyenii), bietenconcentraat, guarana-zaadextract, arabische gom
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Rawster Foods GmbH, Finowstraße 14, 10247, Berlin, Duitsland, info@rawster.de, www.rawster.de |
|---|
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor rawster Sport Drink Powder
2 recensies in andere talen
| 5 Sterren | | 2 | (66%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (33%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
3 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar