Raab Vitalfood biologische kwaliteit sinds 1989

Natuurlijke producten voor het hele gezin

Raab Vitalfood produceert al meer dan 25 jaar voedingssupplementen en ontwikkelt en verkoopt voedingssupplementen en plantaardige voedingsmiddelen van de hoogste BIO KWALITEIT voor het hele gezin, die voldoen aan de hoogste eisen en behoren tot de beste op de markt.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs
Filters

Raab Vitalfood: 1 - 30 van 118 artikelen

Raab Vitalfood Elektrolyten Puur

Raab Vitalfood Elektrolyten Puur, 320 g

  • 5 mineralen
  • Zonder suiker & zoetstoffen
  • Vegan
€ 23,99 (€ 74,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Biologisch Rozenbottelpoeder

Raab Vitalfood Biologisch Rozenbottelpoeder, 150 g

  • Met natuurlijke vitamine C
  • Gecertificeerde biologische teelt in Chili
  • Hoogwaardige AP-4® variëteit - zonovergoten
€ 15,95 € 16,79 (€ 106,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Biologisch Lupine-Eiwitpoeder

Raab Vitalfood Biologisch Lupine-​Eiwitpoeder, 500 g

  • Zonder toevoegingen - 100 % puur
  • Veelzijdig gebruik in recepten
  • Voor je eiwitrijke dieet
€ 13,79 (€ 27,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Magnesiumcitraat Poeder

Raab Vitalfood Magnesiumcitraat Poeder, 340 g

  • 100% natuurlijk
  • Zonder vul- & smaakstoffen
  • Ook ideaal bij het sporten
€ 18,79 (€ 55,26 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Stevia Tabs

Raab Vitalfood Stevia Tabs, 300 Tabletten

  • 1 tab komt overeen met 1 suikerklontje
  • Neutrale smaak
  • Makkelijk te gebruiken
€ 5,49 (€ 305,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Biologisch Spermidine Poeder

Raab Vitalfood Biologisch Spermidine Poeder, 200 g

  • Polyamine uit tarwekiemen
  • Voorzichtig gemalen
  • Ideaal voor smoothies, pap & muesli
€ 15,79 (€ 78,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Bio Erwten Proteïne Poeder

Raab Vitalfood Bio Erwten Proteïne Poeder, 100 g

  • Een veganistische eiwitbron
  • Met alle 8 essentiële aminozuren
  • Gluten & lactose vrij
€ 7,89 (€ 78,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Premium Stevia Extract

Raab Vitalfood Premium Stevia Extract, 50 g

  • Alternatieve zoetstof
  • Wit kristallijn extract
  • 1 g komt overeen met 66 suikerklontjes
€ 16,79 (€ 335,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Biologische Kurkuma

Raab Vitalfood Biologische Kurkuma, 300 Tabletten

  • Vegan
  • Met piperine
  • Gemaakt in Duitsland
€ 16,79 (€ 186,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Biologisch Druivenpitmeel

Raab Vitalfood Biologisch Druivenpitmeel, 300 g

  • Voorzichtig koud geperst
  • Kan worden gemengd met ander meel
  • Met receptsuggestie
€ 7,99 (€ 26,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Biologisch Hennep Eiwitpoeder

Raab Vitalfood Biologisch Hennep Eiwitpoeder, 500 g

  • Met ijzer & magnesium
  • Ook omega 3- & 6-vetzuren
  • Nootachtige smaak
€ 19,89 (€ 39,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Biologisch Grapefruitzaadextract

Raab Vitalfood Biologisch Grapefruitzaadextract, 50 ml

  • Natuurlijke bioflavonoïden
  • Concentraat voor verdunning
  • Gluten- & lactosevrij
€ 20,49 (€ 409,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Biologische Tarwekiem met Spermidine

Raab Vitalfood Biologische Tarwekiem met Spermidine, 100 Capsules

  • Met gestandaardiseerd spermidinegehalte
  • Zachte verwerking
  • Praktisch gedoseerd
€ 17,79 (€ 296,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Vitamine B12 + D3 Zuigtabletten

Raab Vitalfood Vitamine B12 + D3 Zuigtabletten, 60 Zuigtabletten

  • Met vitamine B12 (methylcobalamine)
  • Met vitamine D3 (cholecalciferol)
  • Gezoet met Xytil
€ 16,79 (€ 186,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Biologisch Bietenpoeder

Raab Vitalfood Biologisch Bietenpoeder, 250 g

  • Herkomst: Duitsland
  • Voor eten & drinken
  • Ook ideaal voor het kleuren van voedsel
€ 13,89 (€ 55,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Biologisch Pompoenpit Eiwit

Raab Vitalfood Biologisch Pompoenpit Eiwit, 500 g

  • Delicate smaak
  • Met 60 % proteïne
  • Voor zoete & hartige gerechten
€ 15,79 (€ 31,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Bio Protein Shake Pure Plus

Raab Vitalfood Bio Protein Shake Pure Plus, 500 g

  • Gemaakt van erwten- & rijstproteïne
  • Ingetogen van smaak
  • Puur plantaardig
€ 22,99 (€ 45,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Biologische Goji Bessen

Raab Vitalfood Biologische Goji Bessen, 250 g

  • Hartige & zoete smaak
  • Voor allerlei recepten
  • Ook ideaal om zo te snacken
€ 12,24 € 12,89 (€ 48,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Biologische Chiazaden

Raab Vitalfood Biologische Chiazaden, 500 g

  • Vezels & eiwitten
  • Hoogwaardige vitaminen & mineralen
  • Bevat de vetzuren omega 3 & 6
€ 8,99 (€ 17,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Bergamot - Artisjok

Raab Vitalfood Bergamot -​ Artisjok, 100 Capsules

  • Flavonoïden uit bergamotextract
  • Cynarine uit artisjokextract
  • Bevat choline
€ 24,99 (€ 581,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Biologisch Zoet Weipoeder Naturel

Raab Vitalfood Biologisch Zoet Weipoeder Naturel, 450 g

  • Natuurlijke smaak
  • Vetarm poeder
  • Zacht gedroogd
€ 13,89 (€ 30,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Biologisch Granaatappelextract

Raab Vitalfood Biologisch Granaatappelextract, 80 Capsules

  • Herkomst van de vrucht: Marokko
  • 215 mg polyfenolen per dagelijkse dosis
  • Plantaardige capsule
€ 16,79 (€ 395,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Vezel Trio Biologisch

Raab Vitalfood Vezel Trio Biologisch, 210 g

  • Gemaakt van appelvezels, lijnzaad & haverkorrels
  • Voor muesli, smoothies & shakes
  • Fijn gemalen
€ 7,89 (€ 37,57 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Biologisch Aardpeerpoeder

Raab Vitalfood Biologisch Aardpeerpoeder, 150 g

  • Nootachtige smaak
  • Puur plantaardig
  • Met inuline
€ 9,89 (€ 65,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Algenolie Omega 3

Raab Vitalfood Algenolie Omega 3, 30 Capsules

  • Met DHA- & EPA-olie
  • Plantaardig alternatief voor visolie
  • Slechts 1 capsule per dag
€ 21,99 (€ 619,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Vitamine D3 + K2

Raab Vitalfood Vitamine D3 + K2, 60 Capsules

  • 800 IE vitamine D3 per capsule
  • Incl. 25µg vitamine K2
  • 1 capsule per dag
€ 16,79 (€ 608,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Biologisch Saffraanextract

Raab Vitalfood Biologisch Saffraanextract, 60 Capsules

  • Met vitamine C uit acerola
  • Extract van 45 draden per capsule
  • Gestandaardiseerd safranal- & crocinegehalte
€ 24,99 (€ 833,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Biologisch Rijsteiwitpoeder

Raab Vitalfood Biologisch Rijsteiwitpoeder, 400 g

  • Vegan bron van eiwitten
  • Bevat alle essentiële aminozuren
  • Neutrale smaak
€ 17,89 (€ 44,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Calciumcitraat Poeder

Raab Vitalfood Calciumcitraat Poeder, 90 g

  • In een afsluitbaar blik
  • Organisch gebonden vorm
  • Pure kruidenformulering
€ 11,79 (€ 131,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood Bloedsinaasappel (Morosil) 500 mg

Raab Vitalfood Bloedsinaasappel (Morosil) 500 mg, 60 Capsules

  • Morosil® merkextract
  • Anthocyaan- & flavonoïdegehalte
  • Bevat van nature vitamine C
€ 29,99 (€ 999,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Raab Vitalfood - De hoogste kwaliteit

Raab Vitalfood maakt voedingssupplementen, eiwitten en superfoods van de hoogste biologische kwaliteit. Grondstoffen van topkwaliteit, duurzaamheid en het ondersteunen van lokale telers staan bij Raab Vitalfood hoog in het vaandel.

Een innovatieve geest ontmoet duurzaamheid

Het bedrijf werd in 1989 opgericht door Dr. Michael Raab. Zijn doel was vanaf het begin om de beste biologische voedingsmiddelen te ontwikkelen die bijdragen aan onze gezondheid. Ze creëerden 's werelds eerste biologische weipoeder als hun allereerste product, wat de basis legde voor het succes van het bedrijf. Het assortiment van vandaag is gevolgd met meer dan 100 andere producten. Ze passen hun assortiment voortdurend aan de behoeften van hun klanten aan.

Raab Vitalfood biedt de volgende producten aan:

  • Voedingssupplementen
  • Plantaardige eiwitten
  • Superfood en eiwitmelanges
  • Sport-supplementen
  • Bessen, zaden en sappen
  • Xylitol en stevia
  • Zouten, specerijen en vegetarische lekkernijen

Het IFS-certificaat en het biologische certificaat "BIO Zertifikat" markeren de hoge kwaliteit van het merk Raab.

Verrijk je welzijn met deze geselecteerde producten van Raad Vitalfood: