Purasana - de juiste superfoods!

Na vele jaren ervaring mag Purasana zich met trots rekenen tot de toonaangevende merken onder biologische en natuurlijke producten. Het bedrijf werd in 1977 opgericht door Raf De Jonckheere en wil met haar superfoodproducten aantrekkelijke voeding ondersteunen.

Filteren & Sorteren

Prijs Doseringsvorm Allergenen - Vrij van Eigenschappen Voor wie? Goed voor
Filters

Purasana: 1 - 30 van 53 artikelen

Purasana Biologishe Green Mix Poeder

Purasana Biologishe Green Mix Poeder, 200 g

  • Met chlorella, spirulina & gerstgras
  • Bevat vitamines & Spoorelementen
  • Natuurlijke bron van plantaardige stoffen
€ 16,89 (€ 84,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Cacaobonen Bio

Purasana Cacaobonen Bio, 200 g

  • Rijk aan vezels
  • Rijk aan voedingsstoffen
  • Rijk aan secundaire plantaardige stoffen
€ 9,09 (€ 45,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Spirulina Poeder BIO

Purasana Spirulina Poeder BIO, 200 g

  • Zonder enige toevoegingen
  • Ideaal voor smoothies & fruitsappen
  • Uit eerlijke teelt
€ 13,89 (€ 69,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Tarwegras Sappoeder Bio

Purasana Tarwegras Sappoeder Bio, 200 g

  • Met secundaire plantaardige stoffen
  • Ook voor mueslis & yoghurt
  • Met zorg gemaakt
€ 29,99 (€ 149,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Green Smoothie Mix Bio

Purasana Green Smoothie Mix Bio, 150 g

  • Groene superfooddrank
  • Snel & gemakkelijk bereid
€ 11,29 € 11,89 (€ 75,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Biologische Whey Eiwitpoeder

Purasana Biologische Whey Eiwitpoeder, Naturel (400 g)

  • Hoog eiwitgehalte
  • Speciaal sproeidroging & filttering
  • Uitstekende weikwaliteit
€ 27,99 (€ 69,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Vegan Protein Shape & Control

Purasana Vegan Protein Shape & Control, Strawberry-​Raspberry (350 g)

  • Met erwtenproteïne
  • Altijd & overal van genieten
  • Natuurlijke smaken
€ 22,99 (€ 65,69 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Camu Camu Poeder BIO

Purasana Camu Camu Poeder BIO, 100 g

  • Rijk aan zink & vitamine C
  • Meer vitamine C dan een sinaasappel
€ 15,89 (€ 158,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Açai Poeder BIO

Purasana Açai Poeder BIO, 100 g

  • Perfect in cake of fruitsap
  • Gevriesdroogd
€ 20,99 (€ 209,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Vegan Protein Soja Biologisch

Purasana Vegan Protein Soja Biologisch, Naturel (400 g)

  • Ideaal voor personen met lactose-intolerantie
  • Hoogwaardig plantaardig eiwit
  • Uitgebalanceerd aminozuurprofiel
€ 19,89 (€ 49,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Kurkuma Poeder Bio

Purasana Kurkuma Poeder Bio, 200 g

  • Herkomst: India
  • Biologisch gecertificeerd
  • Met curcuminoïden
€ 11,89 (€ 59,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Vegan Protein Erwten

Purasana Vegan Protein Erwten, Naturel (400 g)

  • Hoog vegan eiwitgehalte
  • Vrij van soja, gluten & lactose
  • Verschillende smaakvarianten
€ 20,99 (€ 52,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Maca Poeder BIO

Purasana Maca Poeder BIO, 200 g

  • Veganistisch
  • Gedroogd in de zon
  • Rijk aan calcium & ijzer
€ 13,89 (€ 69,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Baobab Poeder BIO

Purasana Baobab Poeder BIO, 200 g

  • Uit Senegal
  • Rijk aan vitamine C
€ 14,89 (€ 74,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Maca-Cacao Mix BIO

Purasana Maca-​Cacao Mix BIO, 200 g

  • Met belangrijke vitamines
  • Veelzijdig
€ 15,89 (€ 79,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Moringa Poeder Bio

Purasana Moringa Poeder Bio, 200 g

  • Herkomst: India & Afrika
  • Biologisch gecertificeerd
  • Met fytonutriënten
€ 15,89 (€ 79,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Chlorella Poeder BIO

Purasana Chlorella Poeder BIO, 200 g

  • Met essentiële voedingsstoffen
  • Met secundaire plantaardige stoffen
  • Sterke smaak
€ 19,89 (€ 99,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Gojibessenpoeder BIO

Purasana Gojibessenpoeder BIO, 200 g

  • Bitterzoete smaak
  • Essentiële vitamines & carotenoïden
  • 100% biologisch
€ 21,99 (€ 109,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Latte Bio

Purasana Latte Bio, Matcha-​Moringa (120 g)

  • Optimaal koffie-alternatief
  • Op basis van superfood
  • Suikervrij
€ 9,89 (€ 82,42 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Gember Poeder Bio

Purasana Gember Poeder Bio, 200 g

  • Voor sappen, smoothies, shakes & thee
  • Van de gemberwortel
€ 12,89 (€ 64,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Ginkgo Biloba 250 mg BIO

Purasana Ginkgo Biloba 250 mg BIO, 70 Veg. capsules

  • 100% veganistisch
  • Met acacia vezels
  • 2 capsules per dag
€ 16,89 (€ 388,28 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Cranberries BIO

Purasana Cranberries BIO, 200 g

  • Biologische veenbessen
  • Vol met vitaminen & mineralen
  • Gedroogd & gezoet
€ 12,89 (€ 64,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Hennep Eiwitpoeder BIO

Purasana Hennep Eiwitpoeder BIO, 200 g

  • Plantaardige eiwitten
  • Rijk aan vezels
  • Rijk aan vitamines
€ 11,89 (€ 59,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Psylliumpoeder Bio

Purasana Psylliumpoeder Bio, 200 g

  • Met psyllium uit India
  • Puur natuurlijk
  • Veganistisch
€ 12,09 (€ 60,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Bosbessen

Purasana Bosbessen, 150 g

  • Vol met vitamines & mineralen
  • Gezoet met appelsapconcentraat
  • Fruitige, mineraalrijke snacks
€ 11,89 (€ 79,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Feel Beautiful Collagen

Purasana Feel Beautiful Collagen, 250 g

  • Met vitamine C, B8 & B3
  • Watermeloensmaak
  • Vrij van gentechnologie & gluten
€ 29,99 (€ 119,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Ginseng 300 mg BIO

Purasana Ginseng 300 mg BIO, 80 Veg. capsules

  • Optimaal voedingssupplement
  • Van hoge kwaliteit
  • 100% veganistisch
€ 24,99 (€ 1.041,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Gepeld Hennepzaad BIO

Purasana Gepeld Hennepzaad BIO, 200 g

  • 100% natuurlijk
  • Ook geschikt voor kinderen
  • Veganistisch, lactose & glutenvrij
€ 9,89 (€ 49,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Chiazaad BIO

Purasana Chiazaad BIO, 400 g

  • Natuurlijke omega-3 en -6 vetzuren
  • Rijk aan vezels
€ 10,99 (€ 27,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Beauty Smoothie Mix Bio

Purasana Beauty Smoothie Mix Bio, 150 g

  • Met vitamine C
  • Snel klaar
  • Lekker & romig
€ 11,89 (€ 79,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober