Obsthof Retter Pure Rode Bosbes, Biologisch, 750 ml

100% natuurlijk direct sap van puur geperst fruit

€ 10,61 € 11,79 -10%

(€ 14,15 / L, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 750 ml

Op voorraad vanaf 20. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 23. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Van volledig rijpe vruchten
  • Rijk aan vitaminen
  • Zacht geperst
  • Biologisch Gecertificeerd Biologisch Gecertificeerd
  • Vegan Vegan
  • Vegetarisch Vegetarisch

Vaak samen gekocht met Obsthof Retter Gember Elixir Bio, 500 ml

Obsthof Retter Pure Rode Bosbes, Biologisch, 750 ml € 10,61 (€ 14,15 / L)
Obsthof Retter Gember Elixir Bio, 500 ml € 13,04 (€ 26,08 / L)
Totaalprijs: € 23,65
Beschrijving

De Pure Rode Bosbes, Biologisch van Obsthof Retter zorgt in een handomdraai voor een fruitige verfrissing. Het 100% biologische natuurlijke directe sap wordt zorgvuldig gemaakt van puur geperst fruit. Er worden uitsluitend volledig rijpe vruchten gebruikt, wat zorgt voor de heerlijk fruitige smaak. Bovendien is de rode bosbes rijk aan vitamine A, C, E en B, evenals kalium, magnesium, calcium, ijzer en polyfenolen.

Art. nr.: OR-43038004b
Inhoud: 750 ml
EAN: 9005336008004
Producentnummer: 43038004b
Merken: Obsthof Retter
Diëten & Dieetbeperkingen: Veganistisch, Vegetarisch
Productsoorten: Instantdranken, Poeder & Siropen
Eigenschappen: Biologisch Gecertificeerd, Vegan, Vegetarisch, Zonder alcohol
Bewaaradvies: Na het openen zo snel mogelijk consumeren
Ingrediënten

Veenbessen[1]

  1. biologisch
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 134 / 32 kj / kcal
Vet 0,3 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 7,1 g
  waarvan Suiker 7 g
Eiwitten 0,3 g
Zout <0,01 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Obsthof Retter GmbH, Winzendorf 142, 8225, Pöllau, Oostenrijk, office@obsthof-retter.at, www.obsthof-retter.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Obsthof Retter Pure Rode Bosbes, Biologisch