nu3 Organic Acerola Powder, 150 g
Puur vruchtpoeder van de hoogste kwaliteit
€ 23,99
(€ 159,93 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Fruitig-zure smaak
- Met natuurlijke vitamine C
- Smoothies, muesli & meer
-
Vegan -
Vegetarisch -
Glutenvrij -
Lactosevrij
Beschrijving
Hoewel ze eruit zien als kersen, zijn het eigenlijk geen kersen. Ze groeien aan groenblijvende struiken in Midden- en Zuid-Amerika en staan bekend om hun hoge vitamine C-gehalte. Na de oogst worden de vruchten zorgvuldig schoongemaakt, verwerkt tot fruitpulp en vervolgens voorzichtig gevriesdroogd. Het resultaat is een fijn poeder dat rijk is aan waardevolle ingrediënten. Het acerola poeder heeft een fruitig-zurige smaak en is perfect om door muesli, yoghurt of smoothies te roeren.
Aanbevolen gebruik: Voeg dagelijks 1 g toe aan yoghurt, shakes of muesli en geniet.
| Art. nr.: | nu3-21032 |
|---|---|
| Inhoud: | 150 g |
| EAN: | 4260593957792 |
| Producentnummer: | NU3_21032 |
| Merken: | nu3 |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch, Glutenvrij, Lactosevrij |
| Allergenen - Vrij van: | Glutenvrij, Lactosevrij |
| Productsoorten: | Kruiden |
| Eigenschappen: | Aspartaamvrij, Gistvrij, Vegan, Vegetarisch, Zonder Gelatine, Zonder Kleurstof, Zonder conserveringsmiddelen, Zonder toegevoegde suikers, Vrij van kunstmatige smaakstoffen, Vrij van smaakversterkers |
| Bewaaradvies: | Bewaren bij kamertemperatuur, Droog bewaren |
Ingrediënten
100 % acerola poeder[1]
- biologisch / gevriesdroogd
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1583 / 378 kj / kcal |
| Vet | 1,7 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 79 g |
| waarvan Suiker | 33,2 g |
| Vezels | 8,2 g |
| | 7,6 g |
| Zout | 0,02 g |
| Vitamine C | 10400 mg |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | nu3 GmbH, Brückenstrasse 5, 10179, Berlin, Duitsland, www.nu3.de |
|---|