Home of Ayurveda somamed Biologische Gerijpte Sesamolie, 500 ml

Ayurvedische kostbaarheid

€ 12,29

(€ 24,58 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad vanaf 13. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Verwarmend gevoel
  • Voor douche & bad
  • Ideaal bij stress
  • Biologisch Gecertificeerd Biologisch Gecertificeerd

Vaak samen gekocht met Maharishi Ayurveda Body Lotion Vata, 200 ml

Home of Ayurveda somamed Biologische Gerijpte Sesamolie, 500 ml € 12,29 (€ 24,58 / L)
Maharishi Ayurveda Body Lotion Vata, 200 ml € 30,49 (€ 152,45 / L)
Totaalprijs: € 42,78
Beschrijving

Deze olie is ideaal voor een oliemassage van het hele lichaam in de ochtend. Vooral voor het baden of douchen geeft deze Ayurvedische schat een aangenaam verwarmend gevoel. Ook geschikt tijdens stressvolle periodes.

Art. nr.: XAY-MAH-54600057
Inhoud: 500 ml
EAN: 9120044690492
Producentnummer: 54600057
Merken: Home of Ayurveda somamed
Doseringsvorm: Olie
Productsoorten: Huidverzorging
Eigenschappen: Biologisch Gecertificeerd, Minder Plastic
Ayurveda-Productsoorten: Lichaamsverzorging, Massage Oliën
Ingrediënten

100 % sesamolie[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Maharishi Ayurveda GmbH, Reiting 4, 4682, Geboltskirchen, Oostenrijk, www.ayurvedashop.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Home of Ayurveda somamed Biologische Gerijpte Sesamolie

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder