Hydrolaten en bloemenwaters voor het gezicht

Filteren & Sorteren

Prijs Merken Doseringsvorm Allergenen - Vrij van Eigenschappen Ayurveda-Productsoorten
Filters

Hydrolaten & Bloemenwaters: 14 artikelen

Apeiron Rozenwater Vital Spray & Tonic

Apeiron Rozenwater Vital Spray & Tonic, 100 ml

  • Fijn geparfumeerd & reinigend
  • Geschikt voor alle huidtypes
€ 13,58 € 15,09 (€ 135,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

PRIMAVERA Lavendelwater

PRIMAVERA Lavendelwater, 100 ml

  • Voor elk huidtype
  • Voedende eigenschappen
  • Voor gezicht en lichaam
€ 10,79 € 11,99 (€ 107,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

PRIMAVERA Immortelle Water organic

PRIMAVERA Immortelle Water organic, 100 ml

  • Voor de rijpere en veeleisende huid
  • Voor kneuzingen en pijnlijke spieren
  • Warme en kruidige geur
€ 10,79 € 11,99 (€ 107,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

PRIMAVERA Pepermuntwater

PRIMAVERA Pepermuntwater, 100 ml

  • Voor elk huidtype
  • Verkwikkend muntaroma
  • Ideaal voor vermoeide benen
€ 10,79 € 11,99 (€ 107,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

doc nature's Biologisch Manuka Hydrolaat

doc nature's Biologisch Manuka Hydrolaat, 50 ml

  • Zuiver hydrolaat uit de zuidzeemyrte
  • Veelzijdig voor gezicht, huid & haar
  • Biologische kwaliteit volledig zonder alcohol
€ 13,09 (€ 261,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

PRIMAVERA Biologische Witch Hazel Water

PRIMAVERA Biologische Witch Hazel Water, 100 ml

  • Voor de vette, onzuivere en gemengde huid
  • Tonend en verhelderend
  • Verfijnt de poriën
€ 10,79 € 11,99 (€ 107,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Saint Charles Hydrolatum N°7 Roos

Saint Charles Hydrolatum N°7 Roos, 100 ml

  • 100% natuurlijk zuiver
  • Uit stoomdestillatie
  • Verpakt in violette glazen flessen
€ 22,94 € 25,49 (€ 229,40 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Saint Charles Hydrolatum N°2 Berk

Saint Charles Hydrolatum N°2 Berk, 100 ml

  • Natuurlijk bloemenwater
  • Uit stoomdestillatie
  • In lichtbeschermde violette glazen flessen
€ 17,99 € 19,99 (€ 179,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Saint Charles N°6 - Salie Hydrolaat

Saint Charles N°6 -​ Salie Hydrolaat, 100 ml

  • 100 % natuurlijk
  • Liefdevol met de hand gekweekt
  • Voorzichtig gedestilleerd
€ 17,99 € 19,99 (€ 179,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Saint Charles N°4 - Citroenmelisse Hydrolaat

Saint Charles N°4 -​ Citroenmelisse Hydrolaat, 100 ml

  • Verkregen door stoomdestillatie
  • Liefdevol met de hand gekweekt
  • Citrusgeur
€ 17,99 € 19,99 (€ 179,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Saint Charles N°1 - Lavendel Hydrolaat

Saint Charles N°1 -​ Lavendel Hydrolaat, 100 ml

  • 100% zuiver plantaardig hydrolaat
  • Uit stoomdestillatie
  • Gekweekt in Oostenrijk
€ 17,99 € 19,99 (€ 179,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Classic Ayurveda Rozenwater Bio

Classic Ayurveda Rozenwater Bio, 250 ml

  • Voor het op smaak brengen van eten & drinken
  • Veelzijdig in gebruik, ook in cosmetica
  • Uitstekend geschikt voor alle huidtypes
€ 4,58 € 5,09 (€ 18,32 / L)

Bezorging uiterlijk op 14. oktober

Classic Ayurveda Biologisch Rozenwater

Classic Ayurveda Biologisch Rozenwater, 100 ml

  • Bloemige geur
  • Puur hydrolaat
  • Hydraterend
€ 10,97 € 12,19 (€ 109,70 / L)

Tijdelijk niet leverbaar

Saint Charles N°8 - Palo Santo Hydrolaat

Saint Charles N°8 -​ Palo Santo Hydrolaat, 100 ml

  • 4-voudige distillatie
  • Afkomstig uit Peru
  • In violet glazen flessen
€ 22,94 € 25,49 (€ 229,40 / L)

Tijdelijk niet leverbaar