Alles voor de allround verzorging voor zwangere vrouwen & vrouwen die borstvoeding geven

Filteren & Sorteren

Prijs Highlights Merken Doseringsvorm Vitamines Mineralen Sporenelementen Allergenen - Vrij van Eigenschappen
Filters

Zwangerschap & Borstvoeding: 1 - 30 van 59 artikelen

pure encapsulations Folaat 400

pure encapsulations Folaat 400, 90 capsules

  • Foliumzuur als biologisch actief folaat
  • Bij kinderwens & een verhoogde behoefte
  • Effectief
€ 31,49 (€ 1.749,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Igennus Pure L-Methylfolate 400 mcg

Igennus Pure L-​Methylfolate 400 mcg, 180 Tabletten

  • Foliumzuurpreparaat
  • Hypoallegene formulering
  • Veganistisch & GMO-vrij
€ 20,99 (€ 355,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NaturesPlus® Folic Acid Hearts

NaturesPlus® Folic Acid Hearts, 90 Tabletten

  • Met vitamine B6 & B12
  • In hartvormige tabletten
  • Met foliumzuur
€ 9,39 (€ 469,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

SOJALL Royal Bio

SOJALL Royal Bio, 240 g

  • Gekiemd & gefermenteerd
  • Met spermidine & soja-eiwit
  • Natuurlijke bron van vitamine B
€ 31,99 (€ 133,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Natural Point Magnesio Supremo DONNA

Natural Point Magnesio Supremo DONNA, 150 g

  • Speciaal voor vrouwen
  • Natuurlijk magnesium
  • B-vitaminen & vitamine K2, D3
€ 23,49 (€ 156,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations Zwangerschapsformule

pure encapsulations Zwangerschapsformule, 60 Capsules

  • Zorgvuldig geselecteerde ingrediënten
  • Met magnesium, ijzer, selenium, jodium & zink
  • Met BCAA's
€ 38,99 (€ 649,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Prenatal

Novalac Prenatal Prenatal, 30 Capsules

  • Belangrijke voedingsstoffen
  • Met foliumzuur & ijzer
  • Met Vitamine C & D3
€ 24,99 (€ 743,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Burgerstein MagnesiumVital

Burgerstein MagnesiumVital, 90 Tabletten

  • 150 mg magnesium per tablet
  • Voor sporters
  • Tijdens de zwangerschap
€ 31,99 (€ 189,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Burgerstein Omega 3 DHA

Burgerstein Omega 3 DHA, 60 Capsules

  • 470 mg DHA per dagelijkse portie
  • 130 mg EPA per dagelijkse portie
  • Met vitamine E
€ 28,99 (€ 402,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Burgerstein Zwangerschap & Borstvoeding

Burgerstein Zwangerschap & Borstvoeding, 60 Tabletten

  • Waardevolle voedingsstoffen
  • Voor ouder & kind
  • Vrij van kunstmatige toevoegingen
€ 24,49 (€ 212,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Pure & Essential Vegan Omega-3 & Astaxanthin

Igennus Pure & Essential Vegan Omega-​3 & Astaxanthin, 60 Softgels

  • 60 softgels
  • Zuiver plantaardige algenolie
  • Ook voor mensen met visallergie
€ 22,99 (€ 229,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Medex IJzer, Vitamine C + Foliumzuursiroop

Medex IJzer, Vitamine C + Foliumzuursiroop, 150 ml

  • Lekkere siroop
  • Ook ideaal voor sporters & kinderen
  • Met 74% honing
€ 15,89 (€ 105,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purasana Maca Poeder BIO

Purasana Maca Poeder BIO, 200 g

  • Veganistisch
  • Gedroogd in de zon
  • Rijk aan calcium & ijzer
€ 13,89 (€ 69,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

SOJALL Fermento Bio

SOJALL Fermento Bio, 500 ml

  • Gefermenteerde drank om te verdunnen
  • Met natuurlijke vitamine C
  • Ook voor sporters
€ 28,49 (€ 56,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KAL Methylfolaat 800 mcg

KAL Methylfolaat 800 mcg, 90 Tabletten

  • 5-Methyltetrahydrofolaat (5-MTHF)
  • Voor de beste beschikbaarheid
  • Ook aanbevolen tijdens de zwangerschap
€ 25,99 (€ 2.165,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

tetesept Femi Baby

tetesept Femi Baby, 60 stuks

  • Bij een kinderwens
  • Voor zwangerschap & borstvoeding
  • Met foliumzuur, ijzer & magnesium
€ 13,89 (€ 0,23 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

B-Complex met Methylfolaat en Intrinsic Factor

KLEAN LABS B-​Complex met Methylfolaat en Intrinsic Factor, 60 Capsules

  • Vitamine B-complex
  • Thiamine, riboflavine & meer
  • Vrij van genetische manipulatie
€ 29,99 (€ 1.199,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Igennus Be Kind Prenatal Vitamins & Minerals

Igennus Be Kind Prenatal Vitamins & Minerals, 60 Tabletten

  • Met actief folaat & zacht ijzer
  • Zonder kunstmatige toevoegingen & vulstoffen
  • Geschikt voor de zwangerschap & daarna
€ 21,99 (€ 309,28 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

FutuNatura Omega 3-6-9

FutuNatura Omega 3-​6-​9, 60 Softgels

  • Omega 3 uit ansjovis-visolie
  • Omega 6 uit zonnebloemolie
  • Omega 9 uit lijnzaadolie
€ 10,89 (€ 132,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Burgerstein Omega 3 Liquid

Burgerstein Omega 3 Liquid, 150 ml

  • 730 mg EPA per dagelijkse portie
  • 455 mg DHA per dagelijkse portie
  • Met sinaasappelsmaak
€ 33,99 (€ 226,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Purely Nutrition Omega-3 1000 mg

Purely Nutrition Omega-​3 1000 mg, 60 Softgels

  • Met vitamine E
  • Zachte capsules
  • Eenvoudige dosering
€ 10,31 € 12,89 (€ 118,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg, 30 Zakjes

  • 400 mg magnesium per zakje
  • Rechtstreeks op de tong (zonder water)
  • Aangename sinaasappelsmaak
€ 5,99 (€ 92,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations B12 Folate Melt

pure encapsulations B12 Folate Melt, 90 Zuigtabletten

  • Geactiveerde vitamine B12 met Metafolin®
  • B12 als methylcobalamine
  • Foliumzuur als calcium L-methylfolaat van Metafolin®
€ 34,49 (€ 1.326,54 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sweet Nutribites Prenatal Multivitamins + Omega 3

Sweet Nutribites Prenatal Multivitamins + Omega 3, 90 Gummies

  • Voor de zwangerschap
  • Foliumzuur, DHA & EPA vetzuren
  • Verfrissende frambozenlimonadesmaak
€ 19,89 (€ 66,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Maharishi Ayurveda MA 925 Calcio Care

Maharishi Ayurveda MA 925 Calcio Care, 60 tabletten

  • Calcium uit geselecteerde zeekoralen
  • Voor sporters & actieve mensen
  • Met kruiden & fruit
€ 24,99 (€ 833,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NaturesPlus® Folic Acid 800 mcg

NaturesPlus® Folic Acid 800 mcg, 90 Tabletten

  • In de gebruikelijke Nature's Plus kwaliteit
  • Goed voorzien met 1 tablet per dag
  • Zeer goede biologische beschikbaarheid
€ 9,39 (€ 187,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Nordic Naturals Prenatal DHA

Nordic Naturals Prenatal DHA, 90 Softgels

  • DHA-dominante omega-3
  • Voor & tijdens de zwangerschap & borstvoeding
  • Smaakloos
€ 49,99 (€ 757,42 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

tetesept Femi Mama® Haar & Huid

tetesept Femi Mama® Haar & Huid, 30 Tabletten

  • Geschikt voor moeders die borstvoeding geven
  • Eenvoudige inname
  • Vegan formule
€ 4,99 (€ 509,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZeinPharma Folaat (Quatrefolic®) 400μg

ZeinPharma Folaat (Quatrefolic®) 400μg, 120 Capsules

  • Ideaal tijdens de zwangerschap
  • Vegan & vrij van magnesiumstearaat
  • Zonder conserveringsmiddelen
€ 17,79 (€ 808,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Burgerstein MagnesiumVital Direct

Burgerstein MagnesiumVital Direct, 30 stuks

  • Ondersteunt tijdens het sporten
  • Gemakkelijk verteerbaar
  • Bramensmaak
€ 24,49 (€ 0,82 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober