Fleurance Nature Collageen-Expert Vrucht, 190 g
Complex met hyaluronzuur
€ 30,99
(€ 163,11 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Collageen type I
- Met granaatappelsmaak
- Inclusief maatlepel
-
Dierproefvrij
Beschrijving
Dit poeder combineert marien collageen type I met hyaluronzuur. Het aanwezige collageen type I (Naticol®) wordt verkregen via een enzymatisch proces en is afkomstig uit gecontroleerde bronnen. Zink vult de formule aan. De smaak doet denken aan granaatappel.
Aanbevolen gebruik:
Dagelijks 2 afgestreken maatlepels (12 g) volledig oplossen in koud water en voor het ontbijt op een nuchtere maag innemen.
| Art. nr.: | XEC-FLE-34135 |
|---|---|
| Inhoud: | 190 g |
| EAN: | 3700211141352 |
| Producentnummer: | 34135 |
| Merken: | Fleurance Nature |
| Doseringsvorm: | Poeder |
| Tijdstip van toepassing: | 's Morgens, Voor een maaltijd |
| Productsoorten: | Collageen |
| Eigenschappen: | Dierproefvrij, Zonder conserveringsmiddelen, Vrij van kunstmatige kleurstoffen |
| Voor wie?: | Speciaal voor vrouwen, Speciaal voor mannen |
| Algemene opmerkingen: | Niet geschikt tijdens de zwangerschap, Niet geschikt tijdens het geven van borstvoeding |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
| Goed voor: | Anti-Aging, Huid, Radicalenvangers & Antioxidanten |
Voedingssupplementen zijn niet bedoeld als vervanging van een gevarieerde, evenwichtige voeding. Buiten bereik van kinderen bewaren.
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
Samenstelling
| Samenstelling | per maximale dagelijkse dosis/portie (9,5 g) |
|---|---|
| Marien collageen | 8 g |
| Hyaluronzuur | 80 mg |
| | 5 mg |
Ingrediënten
mariene collageenhydrolysaat (vis), Maltodextrin, natuurlijk aroma, zuurteregelaar (Citronensäure), Rode bietensap poeder, Natriumhyaluronaat (Hyaluronzuur), kleurstof (Beta-Carotin), Zinkgluconat, zoetstof (Steviolglycosiden uit Stevia)
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Fleurance Nature, 163 Route de Lectoure, 32500, Fleurance, Frankrijk, www.fleurancenature.fr |
|---|