Dr. Ewald Töth® Light Quantum Natuurproducten

Basisproducten gebaseerd op holistisch basisonderzoek

Filteren & Sorteren

Prijs Doseringsvorm Huidtype Haartype Eigenschappen Goed voor
Filters

Dr. Ewald Töth®: 23 artikelen

Dr. Ewald Töth® Alkalische Minerale Mix

Dr. Ewald Töth® Alkalische Minerale Mix, 500 g

  • Met belangrijke mineralen
  • Vrij van kunstmatige smaakstoffen & conserveermiddelen
  • Smaakvol
€ 41,49 (€ 82,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Ewald Töth® Alkalische Minerale Capsules

Dr. Ewald Töth® Alkalische Minerale Capsules, 90 Capsules

  • Met minerale componenten
  • Calcium, kalium & magnesium
  • Makkelijk doseren met capsules
€ 29,99 (€ 461,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Ewald Töth® Licht Quantum Cell Activator

Dr. Ewald Töth® Licht Quantum Cell Activator, 50 ml

  • Voor intern & extern gebruik
  • Met lichtgeïnformeerd natuurlijk kristalzout
  • Met zuiver bronwater
€ 37,99 (€ 759,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Ewald Töth® Alkalische Regulerende Crème

Dr. Ewald Töth® Alkalische Regulerende Crème, 100 ml

  • Zachte, intensieve huidverzorging
  • Hydraterend
  • Gemaakt van hoogwaardige natuurlijke grondstoffen
€ 34,49 (€ 344,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Ewald Töth® Alkalische Tandpasta Classic

Dr. Ewald Töth® Alkalische Tandpasta Classic, 75 ml

  • Alkalische mondverzorging
  • Zachte reiniging van tanden
  • Voor een frisse adem
€ 9,59 (€ 127,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Ewald Töth® Alkalische Minerale Mix Lemon

Dr. Ewald Töth® Alkalische Minerale Mix Lemon, 200 g

  • Opgeladen door de kracht van de zon
  • Origineel van dr. Ewald Toeth®
€ 26,49 (€ 132,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Ewald Töth® Fysiologische Metabolisme Zouten

Dr. Ewald Töth® Fysiologische Metabolisme Zouten, 180 Capsules

  • Elektrolyten
  • Sporenelementen
€ 39,49 (€ 194,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Ewald Töth® Licht Quantum Essentie

Dr. Ewald Töth® Licht Quantum Essentie, Stabiliteit & Veiligheid (20 ml)

  • Uit speciale wateren
  • 4 verschillende toepassingsgebieden
€ 30,99 (€ 1.549,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Ewald Töth® Licht Quantum Veld Activator

Dr. Ewald Töth® Licht Quantum Veld Activator, 100 ml

  • Reinigt de omgevingslucht
  • Geeft energie aan de aura
  • Milde formule met een pH van 7,5-7,8
€ 37,49 (€ 374,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Ewald Töth® Alkalische Shampoo & Douchegel

Dr. Ewald Töth® Alkalische Shampoo & Douchegel, 200 ml

  • Verzorgt zacht zonder te irriteren
  • Opgeladen door de kracht van de zon
  • Versterkt je haar
€ 21,49 (€ 107,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Ewald Töth® Microvita Plantenextract

Dr. Ewald Töth® Microvita Plantenextract, 30 ml

  • Opgeladen door de kracht van de zon
  • Hoogste kwaliteit & zuiverheid
€ 48,49 (€ 1.616,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Ewald Töth® Alkalische Minerale Deodorant

Dr. Ewald Töth® Alkalische Minerale Deodorant, 100 ml

  • Zonder aluminium
  • In een glazen fles
  • Bewezen alkalische minerale formule
€ 20,99 (€ 209,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Ewald Töth® Alkalische Crèmepeeling

Dr. Ewald Töth® Alkalische Crèmepeeling, 200 ml

  • Met jojoba & amandelolie
  • Zuivert de huid
  • Met gemalen olijfstenen
€ 30,49 (€ 152,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Ewald Töth® Alkalische Licht Quantum Crème

Dr. Ewald Töth® Alkalische Licht Quantum Crème, 150 ml

  • Voor alle huidtypes
  • Ook aanbevolen voor gezichtsmaskers
  • Basische ingrediënten van hoge kwaliteit
€ 49,49 (€ 329,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Ewald Töth® Licht Quantum Essenties, Set van 4

Dr. Ewald Töth® Licht Quantum Essenties, Set van 4, 4 x 20 ml (80 ml)

  • Bevat:
  • Lucht - Verhelderend & Harmonie GEEL
  • Brand - Stabiliteit & Veiligheid ROOD
€ 118,99 (€ 1.487,38 / L)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Ewald Töth® Alkalische Handcrème

Dr. Ewald Töth® Alkalische Handcrème, 100 ml

  • Het origineel van Dr. Töth
  • Bijzonder mild
  • Trekt snel in
€ 15,85 € 16,69 (€ 158,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Ewald Töth® Alkalische Voetcrème

Dr. Ewald Töth® Alkalische Voetcrème, 75 ml

  • Voor de huid van de voeten
  • Perfect na een Base Voetenbad
€ 16,69 (€ 222,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Ewald Töth® Alkalische Reinigingsmelk

Dr. Ewald Töth® Alkalische Reinigingsmelk, 200 ml

  • Geschikt voor de gevoelige huid
  • Voor poriëndiepe reiniging
  • Met biologische verzorgingsoliën
€ 33,49 (€ 167,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. Ewald Töth® Alkalische Neusspray

Dr. Ewald Töth® Alkalische Neusspray, 30 ml

  • Gemaakt van natuurlijke grondstoffen
  • Met zeezout & glycerine
€ 19,69 (€ 656,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober

Dr. Ewald Töth® Alkalische Bodylotion

Dr. Ewald Töth® Alkalische Bodylotion, 200 ml

  • Voor elk huidtype
  • Intensieve verzorging & hydratatie
  • Zacht voor de huid
€ 33,49 (€ 167,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober

Dr. Ewald Töth® Alkalische Lavendelzeep

Dr. Ewald Töth® Alkalische Lavendelzeep, 100 g

  • Optimale pH-waarde
  • Uitstekende reinigingskracht
  • Zonder de huid te irriteren
€ 7,89 (€ 78,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober

Dr. Ewald Töth® Alkalische Haarverzorgingsbalsem

Dr. Ewald Töth® Alkalische Haarverzorgingsbalsem, 200 ml

  • Vervaardigd zonder dierproeven
  • Maakt het haar makkelijker doorkambaar
  • Voor zwaar gestrest haar
€ 21,99 (€ 109,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Atemun PlantenextractAtemun Plantenextract

Dr. Ewald Töth® Atemun PlantenextractAtemun Plantenextract, 10 ml

  • Volgens dr Ewald Töth
  • Met plantenextracten
  • Verfrissende mondhygiëne
€ 19,69 (€ 1.969,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober

Producten voor geleefd bewustzijn

De unieke holistische filosofie van Dr. Ewald Töth ziet zichzelf als een reis naar het fysieke, mentale en spirituele welzijn van mensen. Complexe processen in het menselijk lichaam worden in hun context herkend en betekenisvol met elkaar verbonden.

Dr. Ewald Töth ziet zichzelf als een metgezel voor mensen die er is om hen te adviseren en te helpen op hun zeer individuele reis naar hun welzijn.

Met de alkalische kwaliteitsproducten van Dr. Ewald Töth® krijg je kennis en ervaring op het gebied van traditionele en klassieke Europese geneeskunde.