Alles voor het afvallen & gewichtsbeheersing

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Highlights Merken Doseringsvorm Trainingsdoel Allergenen - Vrij van Eigenschappen Voor wie?
Filters

Afvallen: 1 - 30 van 75 artikelen

Peeroton Mineral Vitamin Drink

Peeroton Mineral Vitamin Drink, Cranberry (300 g)

  • Als warme of koude drank
  • Zeer rijk
  • Dorstlesser tijdens de training
€ 17,99 € 29,99 (€ 59,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

LAYENBERGER Fit+Feelgood Slim Shake

LAYENBERGER Fit+Feelgood Slim Shake, Vanille-​Crème (396 g)

  • Gezonde maaltijdvervanger
  • Slechts ongeveer 214 kcal per portie
  • Glutenvrije & vezelrijke formule
€ 8,89 (€ 22,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Acaciavezelpoeder Bio

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Acaciavezelpoeder Bio, 360 g

  • 80% oplosbare vezels
  • Vrij van lactose, gluten, soja, tarwe, noten & eieren
  • Neutrale smaak
€ 31,99 (€ 88,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vilgain Clear Plant Protein

Vilgain Clear Plant Protein, Mango -​ Sinaasappel (700 g)

  • 75 % plantaardig eiwit
  • Gehydrolyseerde erwtenpeptiden
  • Gezoet met steviolglycosiden
€ 35,99 (€ 51,41 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pure encapsulations Bromelaïne DR

pure encapsulations Bromelaïne DR, 30 Capsules

  • Bevat 2400 Enzyme Activity Units (GDU) per gram
  • In zuurbestendige capsulehuls (DRcaps®)
  • Plantaardige combinatie
€ 22,99 (€ 1.915,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

FutuNatura Artisjokkensap

FutuNatura Artisjokkensap, 500 ml

  • Voedingssupplementen
  • Verschillende stoffen
  • Met vitamine C
€ 11,39 (€ 22,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Peeroton SLIM Shake

Peeroton SLIM Shake, Chocolade (500 g)

  • Soja Proteïne, Honing & Yoghurt
  • Bevat vitamines en mineralen
  • Eenvoudige toepassing
€ 25,99 (€ 51,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

SHAPE-LINE Basische Soep

SHAPE-LINE Basische Soep, 500 g

  • Met wei
  • Geschikt als tussendoortje
  • Bevat aminozuren
€ 23,99 (€ 47,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vilgain Clear Whey Isolate

Vilgain Clear Whey Isolate, Peach Fuzz (500 g)

  • Proteïnegehalte van meer dan 84 procent
  • Vrij van chemische ontschuimers
  • Gezoet met steviolglycosiden
€ 29,99 (€ 59,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Life Light Najara® Eiwitdrankpoeder

Life Light Najara® Eiwitdrankpoeder, 500 g

  • Plantaardig eiwit
  • Met co-enzym Q10
  • Vitaminen, mineralen & sporenelementen
€ 26,99 (€ 53,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Golden Tree Slim Coffee Booster

Golden Tree Slim Coffee Booster, 15 Zakjes

  • 2 hoogwaardige plantenextracten
  • Met L-carnitine & chroompicolinaat
  • Neutrale smaak & geur
€ 28,99 (€ 1.932,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Collagen Fit Shake

nu3 Collagen Fit Shake, Cherry Delight (360 g)

  • 5 g collageenhydrolysaat per portie
  • Ten minste 22-23 g proteïne per shake
  • Met essentiële vitaminen & mineralen
€ 17,59 € 21,99 (€ 48,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vitanu Bio-Konjac Tagliatelle

Vitanu Bio-​Konjac Tagliatelle, 270 g

  • 1-2 porties
  • Klaar om te eten in slechts 3 minuten
  • Laag in calorieën
€ 2,99 (€ 11,07 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Peeroton Power Pack Reep

Peeroton Power Pack Reep, Berries (70 g)

  • Met een lage glycemische index
  • Heerlijk van smaak
  • Zonder industriële suiker
€ 2,65 € 2,79 (€ 37,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

yfood Drinkmaaltijd Fresh Berry

yfood Drinkmaaltijd Fresh Berry, 0,50 L

  • Zonder toegevoegde suiker
  • Glutenvrij en lactosevrij
  • Fruitige bessensmaak
€ 4,99 (€ 9,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

yfood Drinkmaaltijd Heavenly Hazelnut

yfood Drinkmaaltijd Heavenly Hazelnut, 0,50 L

  • Handig voor onderweg
  • Vrij van gluten en lactose
  • Met vitaminen en mineralen
€ 4,99 (€ 9,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

yfood Drinkmaaltijd Fruity Mango

yfood Drinkmaaltijd Fruity Mango, 0,50 L

  • Met veel eiwitten
  • Zonder toegevoegde suikers
  • Frisse mangosmaak
€ 4,99 (€ 9,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sandhya vedi boost

Sandhya vedi boost

  • All-in-one-formule
  • Van 8 plantaardige ingrediënten
  • Met vitamine C uit acerola
€ 43,49 (€ 289,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Abtei Mariadistel Plus met Artisjok

Abtei Mariadistel Plus met Artisjok, 30 Capsules

  • 20-voudig geconcentreerd artisjokextract
  • Gluten- & lactosevrij
  • Slechts 1 capsule per dag
€ 6,99 (€ 317,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sponser® Sport Food Whey Isolate 94 425g

Sponser® Sport Food Whey Isolate 94 425g, Banana (425 g)

  • Melk van grasgevoerde koeien
  • Bevat weinig vet
  • Ideaal voor dagelijks gebruik
€ 34,19 € 35,99 (€ 80,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kintex Sterke Fitnessband

Kintex Sterke Fitnessband

  • Praktisch om mee te nemen
  • Afmeting: 2,50 m x 15 cm
  • 100% latex
€ 5,75 € 9,59

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Golden Tree Nighttime Burn

Golden Tree Nighttime Burn, 30 Capsules

  • Bevat L-carnitine
  • Natuurlijke plantenextracten
  • Aangevuld met vitamine B6 & B3
€ 24,49 (€ 1.113,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

SATURO® Balanced Powder Vegan

SATURO® Balanced Powder Vegan, Vanille (1.400 g)

  • Plantaardig eiwit van hoge kwaliteit
  • Rijk aan vezels & vitaminen
  • Voldoende voor 14 porties
€ 32,99 (€ 23,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

SATURO® Classic Poeder

SATURO® Classic Poeder, Chocolade (1.430 g)

  • Gemaakt van soja-eiwit
  • Met veel vitaminen & mineralen
  • Hoog eiwitgehalte
€ 31,49 (€ 22,02 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sponser® Sport Food Whey Isolate 94 Bag

Sponser® Sport Food Whey Isolate 94 Bag, Neutral (1.500 g)

  • In een hersluitbare zak
  • Met 94% eiwitgehalte
  • Vrij van vetten
€ 98,99 (€ 65,99 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

SHAPE-LINE Rabarber Capsules FORTE

SHAPE-LINE Rabarber Capsules FORTE, 120 Capsules

  • Met boternootschors
  • Met veel verschillende plantaardige stoffen
  • Geschikt als darmkuur
€ 57,49 (€ 1.005,07 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Peeroton Aminozuur 2300

Peeroton Aminozuur 2300, 190 Capsules

  • Met 18 aminozuren
  • Bevat vitamine B6
  • 190 capsules
€ 53,99 € 67,49 (€ 431,92 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

FutuNatura Glucomannan Weight Control

FutuNatura Glucomannan Weight Control, 180 Capsules

  • Met glucomannaan van de konjac plant
  • Aangevuld met het mineraal chroom
  • Perfect voor wie niet van sport houdt
€ 17,89 (€ 164,13 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Doppelherz aktiv Afslank Shake

Doppelherz aktiv Afslank Shake, Vanille (500 g)

  • Met soja-eiwit & melkeiwit
  • Met vitamines & mineralen
  • Snel bereid
€ 17,79 (€ 35,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

NaturesPlus® Protein Shake Strawberry

NaturesPlus® Protein Shake Strawberry, 1.088 g

  • 14g plantaardig eiwit
  • Gemaakt van erwten, rijst & sojabonen
  • Vetvrij met 99 calorieën per portie
€ 52,99 (€ 48,70 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober