Cosmoveda Bio Currypasta's, Garam Masala Pasta (175 g)
De pastacollectie om mee te koken!
€ 3,99
(€ 22,80 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- West-Indische kruidenpasta's
- Voor Aziatische & lokale gerechten
-
Biologisch Gecertificeerd -
Glutenvrij
Beschrijving
Bio Pittige Madras Currypasta
- Zuid-Indiase currypasta met vurige kruiden, tomaten en knoflook.
Bio Milde Goa Currypasta
- West-Indische milde currypasta uit de regio Goa met fijne kruiden, tomaten en tamarinde voor de bereiding van smakelijke groentecurry's en dalgerechten.
Bio Garam Masala Pasta
- Noord-Indiase currypasta met verwarmingskruiden, tomaten en ghee.
Bio Korma Currypasta
- Rijke, romige currypasta uit de Mongoolse keuken met kostbare kruiden, kokosroom en tomaten voor het bereiden van heerlijke Korma-gerechten.
Bio Tikka Currypasta
- Met fijne kruiden, kokosroom en tomaten voor het marineren en bereiden van kleine stukjes vlees (tikka) in de oven.
Bio Milde Currypasta
- Bijzonder geschikt voor het bereiden van Ayurvedische en Indiase gerechten. Gewoon toevoegen tijdens het koken en klaar is een lekkere curry.
Bewaarinformatie:
Na openen koel bewaren en binnen 2 weken gebruiken
| Art. nr.: | XAY-COS-117881 |
|---|---|
| Inhoud: | 175 g |
| EAN: | 4032108117881 |
| Producentnummer: | 117881-DE |
| Merken: | Cosmoveda |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Glutenvrij |
| Allergenen - Vrij van: | Glutenvrij |
| Productsoorten: | Voedsel |
| Eigenschappen: | Biologisch Gecertificeerd, Fair Trade |
| Ayurveda-Productsoorten: | Voedsel |
| Product-Relaunch: | Door een productherlancering kan de verpakking of het label van het geleverde product visueel afwijken van de getoonde productafbeelding. |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 619,56 / 147,98 kj / kcal |
| Vet | 11,9 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,8 g |
| Koolhydraten | 6,3 g |
| waarvan Suiker | 1 g |
| | 2,8 g |
| Zout | 0,5 g |
Ingrediënten
water, Sonnenblumenöl, Kruiden (koriander[1], komijn[1], zwarte peper[1], kurkuma[1], Kardamom[1], kaneel[1], kruidnagel[1], ui[1], gember[1], asafoetida[1], fenegriek[1], Chilli[1]), tomatenpuree[1], Rode linzen[1], brandewijn azijn[1], Steenzout, tamarindepasta[1], hele rietsuiker[1], extra vierge kokosolie[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Duitsland, www.cosmoveda.de |
|---|