APRICOT Beauty Vitamin C Eye Pads, 2 stuks

Oogpads tegen veroudering

€ 24,74 € 27,49 -10%

(€ 12,37 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 2 stuks

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor stralende ogen
  • Medisch siliconen
  • Herbruikbaar
  • Dierproefvrij Dierproefvrij
  • Vegan Vegan

Vaak samen gekocht met Sebamed Anti-Aging Oogcrème, 15 ml

APRICOT Beauty Vitamin C Eye Pads, 2 stuks € 24,74 (€ 12,37 / st.)
Sebamed Anti-Aging Oogcrème, 15 ml € 8,18 (€ 545,33 / L)
Totaalprijs: € 32,92
Beschrijving

Deze anti-aging Vitamine C Eye Pads van APRICOT zijn gemaakt van siliconen van medische kwaliteit en kunnen tot 30 keer hergebruikt worden. Antioxidant vitamine C voedt de huid onder je ogen intensief en helpt fijne lijntjes glad te strijken. Je ogen zullen in een mum van tijd stralen.

Art. nr.: XOF-LOE-AP30005
Inhoud: 2 stuks
EAN: 4260543571078
Producentnummer: AP30005
Merken: APRICOT Beauty
Productsoorten: Gezichtsverzorging
Huidtype: Rijpe huid
Eigenschappen: Dierproefvrij, Vegan
Voor wie?: Speciaal voor vrouwen, Speciaal voor mannen
Ingrediënten (INCI)

Dimethicone[1], Sodium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C)

  1. Draagstof
Videos bij het product:
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: APRICOT GmbH , Brienner Strasse 52, 80333 , München, Duitsland, info@apricot-beauty.com, www.apricot-beauty.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor APRICOT Beauty Vitamin C Eye Pads