Amaiva Temple of Heaven - Groene Thee Bio, 230 g

Originele Gunpowder-korrels

€ 14,30 € 15,89 -10%

(€ 62,17 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 230 g

Op voorraad vanaf 16. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 21. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Milde & zachte groene thee
  • Fijn, scherp aroma
  • Uit gecontroleerde biologische teelt
  • Vegan Vegan
  • Vegetarisch Vegetarisch

Vaak samen gekocht met HOYER Koninginnengelei in Bio-Honing, 250 g

Amaiva Temple of Heaven - Groene Thee Bio, 230 g € 14,30 (€ 62,17 / kg)
HOYER Koninginnengelei in Bio-Honing, 250 g € 5,39 (€ 21,56 / kg)
Totaalprijs: € 19,69
Beschrijving

De beste Chinese Gunpowder Green Tea met gelijkmatig opgerolde, donkergroene bladeren. Goudkleurig in het kopje en mild van smaak.

Bereiding:

  • Gebruik 1 theelepel per kopje. Kook water tot 70-80 °C en laat 2 minuten trekken.
Art. nr.: AMA-0108-6-B
Inhoud: 230 g
EAN: 4260446050120
Producentnummer: 0108-6-B
Merken: Amaiva
Thee: Los
Diëten & Dieetbeperkingen: Veganistisch, Vegetarisch
Productsoorten: Thee
Eigenschappen: Vegan, Vegetarisch
Bewaaradvies: Koel en droog bewaren
Goed voor: Immuunsysteem, Zenuwen
Ingrediënten

groene gunpowder thee

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Amaiva Naturprodukte GmbH, Weinzierler Straße 9, 94086, Bad Griesbach i. Rottal, Duitsland, service@amaiva.de, www.amaiva.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Amaiva Temple of Heaven - Groene Thee Bio

3 recensies in andere talen

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
4 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

4 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 3 recensies in een andere talen.