Alnavit Biologisch Aronia Sap, 330 ml
Intense bessensmaak voor elke dag
€ 3,09
(€ 9,36 / l, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- 100% Aronia-moedersap
- Krachtige, licht zure smaak
- Zonder kunstmatige toevoegingen
-
Vegan -
Vegetarisch
Beschrijving
Het wrange en zure aronia-moedersap bevat de natuurlijke zoetheid van de bessen en maakt indruk met zijn donkere kleur. Een hoogtepunt voor mixdrankjes, jam of vruchtensauzen. Ideaal puur of verdund, als toevoeging aan dranken of desserts.
| Art. nr.: | XPI-MM-200063 |
|---|---|
| Inhoud: | 330 ml |
| EAN: | 42278924 |
| Producentnummer: | 200063 |
| Merken: | Alnavit |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Productsoorten: | Instantdranken, Poeder & Siropen |
| Eigenschappen: | Vegan, Vegetarisch |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
Ingrediënten
100 % Aroniasaft[1]
- van biologische landbouw
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 251 / 60 kj / kcal |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 15 g |
| waarvan Suiker | 8 g |
| | 0,5 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnavit GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, information@alnavit.com, www.alnavit.de/impressum |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnavit Biologisch Aronia Sap
1 recensie in een andere taal
5,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar