Alnatura - Biologische producten van verantwoorde teelt

Biologische producten van biologische boerderijen voor duurzame voeding

Het Duitse merk Alnatura staat om zijn brede assortiment aan biologische levensmiddelen. Het merk richt zich op duurzaamheid en biedt een verscheidenheid aan voedingsmiddelen die voldoen aan strikte biologische normen.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Allergenen - Vrij van Eigenschappen Ayurveda-Productsoorten
Filters

Alnatura: 1 - 30 van 687 artikelen

Alnatura Biologisch Rode Bietensap

Alnatura Biologisch Rode Bietensap, 1 L

  • Vers sap
  • Naturland-kwaliteit
  • Vegan
€ 2,29 (€ 2,29 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologisch Druivensap, Natuurlijk Troebel

Alnatura Biologisch Druivensap, Natuurlijk Troebel, 1 L

  • 100% direct sap
  • Gemaakt van rode druiven
  • Smaakt puur & verdund
€ 2,69 (€ 2,69 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Spelt Krullenpasta

Alnatura Biologische Spelt Krullenpasta, 500 g

  • Ideaal voor pastasalade
  • Bioland gecertificeerd & vegan
  • Met spelt geteeld in Duitsland
€ 2,69 (€ 5,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Linzenwafels

Alnatura Biologische Linzenwafels, 100 g

  • Eiwitrijk
  • Glutenvrij
  • Om te knabbelen & snacken
€ 1,59 (€ 15,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Gefermenteerde Directsap - Rode Bieten

Alnatura Biologische Gefermenteerde Directsap -​ Rode Bieten, 500 ml

  • Als drank of ingedrediënt
  • 100% biologische teelt
  • Zoet-aromatisch met milde zuren
€ 1,69 (€ 3,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Barista Biologische Erwtendrink

Alnatura Barista Biologische Erwtendrink, 1 L

  • Voor opschuimen en mixen
  • Geen toegevoegde suiker*
  • Lactose-, melkeiwit- en glutenvrij
€ 1,79 (€ 1,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Sperziebonen

Alnatura Biologische Sperziebonen, 185 g

  • Fijn gesneden
  • Klaar om te eten
  • Met zeezout
€ 1,59 (€ 8,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Barista Biologische Soja-Haverdrink

Alnatura Barista Biologische Soja-​Haverdrink, 1 L

  • Zoete smaak
  • Voor opschuimen en verdikken
  • Zonder suiker, lactose en melkeiwit
€ 1,89 (€ 1,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Vanille Sojadrink

Alnatura Biologische Vanille Sojadrink, 1 L

  • Gluten- en lactosevrij
  • Geschikt voor schuimvorming
  • Europese sojabonen
€ 2,09 (€ 2,09 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Bio Aardappelpuree

Alnatura Bio Aardappelpuree, 160 g

  • Droge mix
  • Biologische kwaliteit
  • Veelzijdig inzetbaar
€ 2,79 (€ 17,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Erwten & Wortelen in een Potje

Alnatura Biologische Erwten & Wortelen in een Potje, 220 g

  • Voorgekookt
  • Klaar om te eten
  • Veel gebruiksmogelijkheden
€ 1,69 (€ 7,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Directsap - Roze Grapefruit

Alnatura Biologische Directsap -​ Roze Grapefruit, 750 ml

  • 100% direct sap
  • Vers geperst
  • Fruitige smaak
€ 4,09 (€ 5,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Wortelsap

Alnatura Biologische Wortelsap, 1 L

  • Direct sap
  • Biologische kwaliteit
  • Mild-zuur van smaak
€ 1,99 (€ 1,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Witte Bonen

Alnatura Biologische Witte Bonen, 240 g

  • Kant-en-klaar gekookt
  • Licht nootachtig
  • Verfijnd met zeezout
€ 1,69 (€ 7,04 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Kidneybonen in een Pot

Alnatura Biologische Kidneybonen in een Pot, 240 g

  • Voorgekookt
  • Gezouten
  • Een beetje zoet
€ 1,59 (€ 6,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Bircher Muesli

Alnatura Biologische Bircher Muesli, 500 g

  • Gemaakt van volkoren granen
  • Aromatisch, fruitig en zoet
  • Met geroosterde amandelen en hazelnoten
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Kikkererwten in een Potje

Alnatura Biologische Kikkererwten in een Potje, 330 g

  • Voorgekookt
  • Decent nootachtig
  • Voor hummus & falafel
€ 1,49 (€ 4,52 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Spelt Spaghetti

Alnatura Biologische Spelt Spaghetti, 500 g

  • Subtiele nootachtige speltsmaak
  • Heerlijk bij klassieke pastagerechten
  • 5 - 6 minuten kooktijd
€ 2,49 (€ 4,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Koffieroom

Alnatura Biologische Koffieroom, 165 g

  • 10% vet
  • Ideaal voor verfijning
  • Voor drankjes en om te koken
€ 1,09 (€ 6,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Speltvlokken - Groot Blad

Alnatura Biologische Speltvlokken -​ Groot Blad, 500 g

  • Van hele speltkorrels
  • Demeter biologische kwaliteit
€ 1,89 (€ 3,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Vanille Haverdrink

Alnatura Biologische Vanille Haverdrink, 1 L

  • Milde smaak met een vleugje vanille
  • Voor drankjes, muesli, gebak en meer
  • Zonder lactose, melkeiwit en toegevoegde suiker
€ 1,89 (€ 1,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Bruine Langgraan Rijst

Alnatura Biologische Bruine Langgraan Rijst, 1 kg

  • Nootachtige smaak & pittige bite
  • Ongeschild & voedzaam
  • Bijgerecht, vulling & meer
€ 3,59 (€ 3,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Bessenmuesli

Alnatura Biologische Bessenmuesli, 750 g

  • Volkoren havervlokken en bessen
  • Geen toegevoegde suikers en rijk aan vezels
  • 100% biologisch en veganistisch
€ 5,89 (€ 7,85 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Gefermenteerde Directsap - Zuurkool

Alnatura Biologische Gefermenteerde Directsap -​ Zuurkool, 500 ml

  • Vers geperst sap
  • Puur of gemengd
  • Verfijnd met zeezout
€ 1,69 (€ 3,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Spelt Spirelli

Alnatura Biologische Spelt Spirelli , 500 g

  • Ideaal voor pesto's
  • Biologisch gecertificeerd & vegan
  • Spelt uit Duitsland
€ 2,49 (€ 4,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Sojadrink Natur

Alnatura Biologische Sojadrink Natur, 1 L

  • Zonder toegevoegde suiker*
  • Recept met slechts twee ingrediënten
  • Vrij van gluten & lactose
€ 1,89 (€ 1,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Volkoren Spaghetti

Alnatura Biologische Volkoren Spaghetti, 500 g

  • 100% volkoren harde tarwegriesmeel
  • Voor alle pastagerechten
  • Gemaakt in Italië
€ 1,59 (€ 3,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische rijstvlokken

Alnatura Biologische rijstvlokken, 500 g

  • Ideaal voor muesli's & desserts
  • Glutenvrij
  • Van biologische landbouw
€ 2,99 (€ 5,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Havervlokken Fijn (Bioland)

Alnatura Biologische Havervlokken Fijn (Bioland), 500 g

  • Extra fijne kwaliteit
  • Voor pap, muesli, pasteitjes & meer
  • Rijk aan voedingsstoffen & vezels
€ 1,49 (€ 2,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologisch Speltmeel - Type 630

Alnatura Biologisch Speltmeel -​ Type 630, 1 kg

  • Ideaal voor cakes en licht gebak
  • Zeer fijn gemalen
  • Biologische kwaliteit uit Duitsland
€ 3,09 (€ 3,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura zorgt er al sinds 1984 voor dat levensmiddelen met natuurlijke ingrediënten van biologische boerderijen bij jou thuis komen. Alnatura staat voor biologische producten die zinvol zijn voor mens en planeet. De diversiteit in natuur en landbouw blijft behouden en het waardevolle voedsel vindt zijn weg van biologische boerderijen naar jouw keuken.

Met een focus op duurzame landbouw, milieuvriendelijke verpakkingen, en ethische handelspraktijken, levert Alnatura niet alleen gezonde producten maar zorgt ook voor een kleinere ecologische voetafdruk.

Ontdek heerlijke plantendrankjes, kleurrijke spreads, kokosproducten, sappen, pasta gemaakt van een grote verscheidenheid aan granen en vele andere Alnatura-producten.

Hier zijn enkele must-haves van Alnatura die je zeker zult waarderen: