Alnatura Biologische Melkchocolade, 100 g

Klassiek, puur en gewoon heerlijk

€ 2,51 € 2,79 -10%

(€ 25,10 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Smelt op de tong
  • Bevat geen lecithine
  • 100% biologische ingrediënten

Vaak samen gekocht met Alnatura Biologische Natuurlijke Kokosdrink, 750 ml

Alnatura Biologische Melkchocolade, 100 g € 2,51 (€ 25,10 / kg)
Alnatura Biologische Natuurlijke Kokosdrink, 750 ml € 3,23 (€ 4,31 / L)
Totaalprijs: € 5,74
Beschrijving

Perfect voor wie houdt van de smaak van melkchocolade! Alnatura's melkchocoladereep heeft een aangenaam krokante bite en smelt soepel op de tong met een milde cacaosmaak en melkachtig aroma. Het is gemaakt met 100% biologische ingrediënten en bevat geen lecithine.

Art. nr.: XPI-MM-128761
Inhoud: 100 g
EAN: 4104420222441
Producentnummer: 128761
Merken: Alnatura
Productsoorten: Voedsel
Bewaaradvies: Koel, droog en donker bewaren
Kan sporen bevatten van: A - gluten, G - melk, H - schaalvruchten
Ingrediënten

rohrzucker[1], cacaoboter[1], melkpoeder[1], Cacaomassa[1], room poeder[1], magere melkpoeder[1], Bourbon vanille extract[1]

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw

Kan sporen bevatten van gluten, amandelen, hazelnoten, pecannoten en pistachenoten.

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2424 / 579 kj / kcal
Vet 39 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 25 g
Koolhydraten 49 g
  waarvan Suiker 48 g
Vezels 1,9 g
Eiwitten 7 g
Zout 0,24 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Melkchocolade