Alnatura Biologische Bloemenhoning, 350 g

Biologische honing in een handige knijpfles

€ 3,99

(€ 11,40 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 350 g

Op voorraad vanaf 06. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Fijn aroma Biologische kwaliteit Eenvoudig te doseren
  • Biologisch Gecertificeerd Biologisch Gecertificeerd
  • Vegetarisch Vegetarisch

Vaak samen gekocht met Alnatura Biologische Kamillethee, 20 theezakjes (30 g)

Alnatura Biologische Bloemenhoning, 350 g € 3,99 (€ 11,40 / kg)
Alnatura Biologische Kamillethee, 20 theezakjes (30 g) € 1,69 (€ 56,33 / kg)
Totaalprijs: € 5,68
Beschrijving

De Alnatura Biologische Bloemenhoning valt op door zijn goudbruine kleur. Met zijn fijne aroma is hij perfect geschikt om dranken en gebak te zoeten. Dankzij de handige knijpfles is hij eenvoudig te doseren.

Art. nr.: XPI-MM-133862
Inhoud: 350 g
EAN: 4104420024403
Producentnummer: 133862
Merken: Alnatura
Diëten & Dieetbeperkingen: Vegetarisch
Productsoorten: Voedsel
Eigenschappen: Biologisch Gecertificeerd, Vegetarisch
Ingrediënten

bloesemhoning[1]

  1. biologisch
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1256 / 300 kj / kcal
Vet 0,5 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,1 g
Koolhydraten 75 g
  waarvan Suiker 75 g
Vezels 0,5 g
Eiwitten 0,5 g
Zout 0,02 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Bloemenhoning

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder