Alnatura Bio Marsepeinreep Pure Chocolade, 40 g

Marsepein ontmoet chocolade

€ 1,16 € 1,29 -10%

(€ 29,00 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Pure chocolade
  • Biologische kwaliteit
  • Vegan
  • Biologisch Gecertificeerd Biologisch Gecertificeerd
  • Vegan Vegan
  • Vegetarisch Vegetarisch

Vaak samen gekocht met Terra Elements Bio Rauw Criollo Cacaopoeder, 500 g

Alnatura Bio Marsepeinreep Pure Chocolade, 40 g € 1,16 (€ 29,00 / kg)
Terra Elements Bio Rauw Criollo Cacaopoeder, 500 g € 22,49 (€ 44,98 / kg)
Totaalprijs: € 23,65
Beschrijving

Deze Bio Marsepeinreep van Alnatura combineert fijne pure chocolade met een verfijnde marsepeinvulling. Dankzij het praktische formaat is de reep ideaal voor onderweg of tussendoor.

Art. nr.: XPI-MM-138337
Inhoud: 40 g
EAN: 42214458
Producentnummer: 138337
Merken: Alnatura
Diëten & Dieetbeperkingen: Veganistisch, Vegetarisch
Productsoorten: Repen, Voedsel
Eigenschappen: Biologisch Gecertificeerd, Vegan, Vegetarisch
Bewaaradvies: Koel en droog bewaren
Kan sporen bevatten van: F - sojabonen, G - melk, H - schaalvruchten
Ingrediënten

75 % marsepein[1] (43 % Mandeln[1], ruwe rietsuiker[1], water, invertsuikersiroop[1], 0,9 % alcohol[1]), 25 % Zartbitterschokolade[1] (ruwe rietsuiker[1], Cacaomassa[1], cacaoboter[1], gemalen bourbon vanillestokjes)

  1. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2052 / 490 kj / kcal
Vet 28 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 6,7 g
Koolhydraten 49 g
  waarvan Suiker 47 g
Vezels 4,1 g
Eiwitten 7,2 g
Zout 0,03 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Alnatura Bio Marsepeinreep Pure Chocolade

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder