Allos Biologisch Frucht Pur 75% Zure Kers, 200 g
Subtiel zure fruitspread
€ 3,89
(€ 19,45 / kg, Incl. 9% BTW
-
Allos
Biologisch Frucht Pur 75% Abrikoos
Fruitspread voor op je brood
€ 3,89(€ 15,56 / kg) -
Allos
Biologisch Frucht Pur 75% Abrikoos
Spread gemaakt van handgeplukt fruit
€ 3,89(€ 15,56 / kg) -
Allos
Biologisch Frucht Pur 75% Bosbes
Fijne fruitspread met een volle smaak
€ 4,19(€ 16,76 / kg) -
Allos
Biologisch Frucht Pur 75% Framboos
Vegan spread met meer smaak
€ 4,59(€ 18,36 / kg) -
Allos
Biologisch Frucht Pur 75% Zure Kers
Subtiel zure fruitspread
€ 3,89(€ 19,45 / kg) -
Allos
Biologische Frucht Pur 75 % Zwarte Bessen
Zuurzoete fruitpasta
€ 3,89(€ 15,56 / kg) -
Allos
Biologisch Fruch Pur 75% Mango
Exotische fruitpasta met pure smaak
€ 3,99(€ 19,95 / kg) -
Allos
Biologisch Frucht Pur 75% Pruim
Fijne spread met meer fruit & meer smaak
€ 3,89(€ 15,56 / kg) -
Allos
Biologisch Frucht Pur 75% Sinaasappel
Fijne spread gemaakt van zongerijpt fruit
€ 3,99(€ 19,95 / kg) -
Allos
Biologisch Frucht Pur 75% Waldfrucht
Fruitspread met een diepe, volle toon
€ 4,19(€ 16,76 / kg) -
Allos
Biologisch Frucht Pur 75% Bramen
Intense fruitpasta - alleen op natuurlijke wijze gezoet
€ 4,19(€ 16,76 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Gezoet met agavesiroop
- 54% minder suiker
- Vegan
-
Vegan -
Vegetarisch -
Glutenvrij
Bijpassend
Beschrijving
Pure fruitsmaak voor je ontbijtbrood: ALLOS maakt dit nu mogelijk met zijn Bio Frucht Pur 75% spread . Voor deze soort worden zure kersen voorzichtig verwerkt en afgerond met de zoetheid van agavesiroop. Een optimale combinatie van lichte zuurgraad en natuurlijke zoetheid. Vegan en met 54% minder suiker.
| Art. nr.: | XPI-BIOG-359114 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 g |
| EAN: | 4016249074234 |
| Producentnummer: | 359114 |
| Merken: | Allos |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch, Glutenvrij |
| Allergenen - Vrij van: | Glutenvrij |
| Productsoorten: | Marmelade |
| Eigenschappen: | Vegan, Vegetarisch |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren, Na het openen in de koelkast bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 465 / 111 kj / kcal |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 25 g |
| waarvan Suiker | 25 g |
| Vezels | 1,6 g |
| | 0,8 g |
| Zout | 0,06 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Allos Hof-Manufaktur GmbH, Hoerneckestraße 39, 28217, Bremen, Duitsland, www.allos-hofmanufaktur.de/ueber-uns |
|---|