Allos Biologisch Fruch Pur 75% Mango, 200 g
Exotische fruitpasta met pure smaak
€ 3,99
(€ 19,95 / kg, Incl. 9% BTW
-
Allos
Biologisch Frucht Pur 75% Abrikoos
Fruitspread voor op je brood
€ 3,89(€ 15,56 / kg) -
Allos
Biologisch Frucht Pur 75% Abrikoos
Spread gemaakt van handgeplukt fruit
€ 3,89(€ 15,56 / kg) -
Allos
Biologisch Frucht Pur 75% Bosbes
Fijne fruitspread met een volle smaak
€ 4,19(€ 16,76 / kg) -
Allos
Biologisch Frucht Pur 75% Framboos
Vegan spread met meer smaak
€ 4,59(€ 18,36 / kg) -
Allos
Biologisch Frucht Pur 75% Zure Kers
Subtiel zure fruitspread
€ 3,89(€ 19,45 / kg) -
Allos
Biologische Frucht Pur 75 % Zwarte Bessen
Zuurzoete fruitpasta
€ 3,89(€ 15,56 / kg) -
Allos
Biologisch Fruch Pur 75% Mango
Exotische fruitpasta met pure smaak
€ 3,99(€ 19,95 / kg) -
Allos
Biologisch Frucht Pur 75% Pruim
Fijne spread met meer fruit & meer smaak
€ 3,89(€ 15,56 / kg) -
Allos
Biologisch Frucht Pur 75% Sinaasappel
Fijne spread gemaakt van zongerijpt fruit
€ 3,99(€ 19,95 / kg) -
Allos
Biologisch Frucht Pur 75% Waldfrucht
Fruitspread met een diepe, volle toon
€ 4,19(€ 16,76 / kg) -
Allos
Biologisch Frucht Pur 75% Bramen
Intense fruitpasta - alleen op natuurlijke wijze gezoet
€ 4,19(€ 16,76 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Gezoet met agavesiroop
- 48% minder suiker
- Vegan
-
Vegan -
Vegetarisch -
Glutenvrij
Bijpassend
Beschrijving
Pure fruitsmaak voor je ontbijtbrood: ALLOS maakt dit nu mogelijk met zijn Bio Frucht Pur 75% spread. Voor deze soort worden mango's voorzichtig verwerkt en afgerond met de zoetheid van agavesiroop. De exotische variant is ook geschikt voor het verfijnen van fruitige zoetigheden en desserts. Vegan en met 48% minder suiker.
| Art. nr.: | XPI-BIOG-359125 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 g |
| EAN: | 4016249074289 |
| Producentnummer: | 359125 |
| Merken: | Allos |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch, Glutenvrij |
| Allergenen - Vrij van: | Glutenvrij |
| Productsoorten: | Marmelade |
| Eigenschappen: | Vegan, Vegetarisch |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 461 / 110 kj / kcal |
| Vet | 0,8 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 24 g |
| waarvan Suiker | 24 g |
| Vezels | 2,2 g |
| | 0,7 g |
| Zout | 0,03 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Allos Hof-Manufaktur GmbH, Hoerneckestraße 39, 28217, Bremen, Duitsland, www.allos-hofmanufaktur.de/ueber-uns |
|---|