Uitverkoop

Filteren & Sorteren

Prijs Highlights Merken Doseringsvorm Allergenen - Vrij van Eigenschappen
Filters

Laatste Kans: 1 - 30 van 218 artikelen

Peeroton Mineral Vitamin Drink

Peeroton Mineral Vitamin Drink, Cranberry (300 g)

  • Als warme of koude drank
  • Zeer rijk
  • Dorstlesser tijdens de training
€ 17,99 € 29,99 (€ 59,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 L-Carnitine Capsules

nu3 L-​Carnitine Capsules, 120 Capsules

  • Vrij van onnodige toevoegingen
  • Vegan samenstelling
  • Ideaal voor de training
€ 9,99 € 24,99 (€ 70,35 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Kintex Kinesiologie Tape Classic

Kintex Kinesiologie Tape Classic, Rood

  • Verschillende kleuren
  • Goede stretch
  • Bevordert de lichaamsstructuur
€ 5,99 € 9,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Peeroton MAGNESIUM Professional Sticks

Peeroton MAGNESIUM Professional Sticks, Aalbes (20 Zakjes)

  • Gebruiken zonder water
  • Direct op de tong leggen
  • Magnesium met citraatcomplex
€ 10,31 € 12,89 (€ 103,10 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Nasara Elastische Tape 5 cm x 5 m

Nasara Elastische Tape 5 cm x 5 m, Zwart

  • Huidvriendelijk
  • Luchtdoorlatend
  • Waterdoorlatend
€ 5,45 € 9,09

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

STRYVE Towell+ Pro

STRYVE Towell+ Pro, All Black

  • In veel verschillende kleuren
  • Met magnetische clip
  • Afmetingen: 105 cm x 42,5 cm
€ 21,29 € 35,49

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

SFI HEALTH Adrenal Cortex

SFI HEALTH Adrenal Cortex, 120 Veg. capsules

  • BSE-vrije bijnierextracten
  • Van graasvee
  • Gevriesdroogd
€ 35,09 € 38,99 (€ 389,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 Diadyn® 2-Part Multivitamin

nu3 Diadyn® 2-​Part Multivitamin, 2 x 90 (180 Capsules)

  • Voor dag & nacht
  • Van 13 vitaminen & 9 mineralen
  • Gelatinevrije capsulehuls
€ 26,39 € 32,99 (€ 492,35 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

JV Cosmetics AHC forte®

JV Cosmetics AHC forte®, 30 ml

  • Ideaal voor handen en voeten
  • Extra sterk en zeer effectief
  • Voor de niet zo gevoelige huid
€ 17,19 € 21,49 (€ 573,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 Flavour Powder

nu3 Flavour Powder, Vanilla (150 g)

  • Zonder toegevoegde suiker & met laag vetgehalte
  • Zonder kunstmatige zoetstoffen
  • Lost klontvrij op
€ 9,59 € 11,89 (€ 63,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

FITNE Health Care Alkalische Capsules

FITNE Health Care Alkalische Capsules, 90 Capsules

  • Geoptimaliseerd met tarwegrassap & rode biet
  • Met secundaire plantaardige stoffen
  • 100 % vegan
€ 11,93 € 19,89 (€ 187,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Purasana Vegan Protein Shape & Control

Purasana Vegan Protein Shape & Control, Strawberry-​Raspberry (350 g)

  • Met erwtenproteïne
  • Altijd & overal van genieten
  • Natuurlijke smaken
€ 20,69 € 22,99 (€ 59,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Vilgain Biologische Notenboter Cups

Vilgain Biologische Notenboter Cups, Kokosnoot (39 g)

  • Meer dan 30 % romige notenvulling
  • Vegan chocolade met 52 % cacao
  • Ingrediënten van puur biologische kwaliteit
€ 1,79 € 1,99 (€ 45,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Botanicals Immune Caps

Botanicals Immune Caps, 60 Capsules

  • Vitamine C, propolis & echinacea
  • Vegetarisch & lactosevrij
  • 2 capsules per dag
€ 11,19 € 27,99 (€ 302,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Powerbar PowerGel Smoothie

Powerbar PowerGel Smoothie, Banana -​ Blueberry (90 g)

  • Voor raining & competities
  • Fruitige smaak
  • Hersluitbaar zakje
€ 2,06 € 2,29 (€ 22,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Atombody Rice Pudding - 500g

Atombody Rice Pudding -​ 500g, Chocotella (500 g)

  • Klaar in slechts 2 minuten
  • 100 % natuurlijk rijstmeel
  • Vegan & zonder toegevoegde suiker
€ 4,79 € 7,99 (€ 9,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Powerbar PowerGel Original

Powerbar PowerGel Original, Lemon-​Lime (41 g)

  • Koolhydraatgel
  • Intens van smaak
  • Bronnen van glucose en fructose
€ 2,24 € 2,49 (€ 54,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

NeuroLab® Vital NachtRust

NeuroLab® Vital NachtRust, 60 capsules

  • Geoptimaliseerd met vitaminen & aminozuren
  • Bevat 1 mg melatonine per portie
  • Geschikt voor veganisten & vegetariërs
€ 20,39 € 33,99 (€ 424,79 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Best Body Nutrition Vital Drink ZEROP® Squeeze

Best Body Nutrition Vital Drink ZEROP® Squeeze, Zwarte Bes (48 ml)

  • Natuurlijke smaak
  • Vegan & caloriearm
  • Geschikt voor de waterbubbler
€ 3,19 € 3,99 (€ 66,46 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 Vegan Beauty Elixier

nu3 Vegan Beauty Elixier, 10 Ampullen

  • Veganistisch collageen alternatief
  • Fruitige smaak
  • 10 x 50 ml flesjes
€ 19,99 € 25,49 (€ 39,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Peeroton Isotonic Ultra Drink

Peeroton Isotonic Ultra Drink, Cranberry (300 g)

  • Isotone high-performance drank
  • Bevat essentiële elektrolyten
  • Bron van koolhydraten, mineralen & vitamines
€ 22,49 € 24,99 (€ 74,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 Vegan Protein 3K

nu3 Vegan Protein 3K, Cookies & Cream (1 kg)

  • Erwten-, rijst- & zonnebloemeiwit
  • Zonder soja-eiwit & lactose
  • Romige consistentie, zonder klontjes
€ 21,99 € 27,49 (€ 21,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Pure Ella CystoBalance

Pure Ella CystoBalance, 60 Capsules

  • Met vitamine C & D
  • Met D-mannose & paardenbloem
  • Vrij van hormonen
€ 11,93 € 19,89 (€ 256,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 L-Arginine Capsules

nu3 L-​Arginine Capsules, 160 Capsules

  • Hooggedoseerd: 2200 mg per portie
  • Ontwikkeld voor sporters
  • Zonder onnodige toevoegingen
€ 7,95 € 19,89 (€ 53,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 Activating Apple Vinegar

nu3 Activating Apple Vinegar, 260 g

  • Een citroenfrisse smaakervaring
  • Met calcium, magnesium & chroom
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 5,95 € 14,89 (€ 22,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 Bio Curcuma

nu3 Bio Curcuma, 200 Capsules

  • Met piperine uit zwarte peper
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
  • Gluten- & lactosevrij
€ 15,99 € 19,89 (€ 142,77 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Powerbar Protein Plus Fibre

Powerbar Protein Plus Fibre, Raspberry-​Joghurt (35 g)

  • Eiwitsnack
  • Verlaagd suikergehalte
  • Praktisch voor onderweg
€ 1,43 € 1,59 (€ 40,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Purasana Gojibessenpoeder BIO

Purasana Gojibessenpoeder BIO, 200 g

  • Bitterzoete smaak
  • Essentiële vitamines & carotenoïden
  • 100% biologisch
€ 19,79 € 21,99 (€ 98,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 Peanut Butter Crunchy

nu3 Peanut Butter Crunchy, 500 g

  • 100% pinda's, geen additieven
  • Meer dan 29 % plantaardig eiwit
  • Voor veelzijdig genieten
€ 5,59 € 6,99 (€ 11,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

JV Cosmetics Nutric Lotion®

JV Cosmetics Nutric Lotion®, 30 ml

  • Heeft een verkoelend en verzachtend effect
  • Elimineer roodheid en irritatie
  • Duurzame en effectieve zorg
€ 6,05 € 10,09 (€ 201,67 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober