Voedingsmiddelen die hennepzaden bevatten

Filteren & Sorteren

Prijs Merken Doseringsvorm Allergenen - Vrij van Eigenschappen
Filters

Voeding: 4 artikelen

Alnatura Biologische Gepelde Hennepzaden

Alnatura Biologische Gepelde Hennepzaden, 200 g

  • Fijne nootachtige smaak
  • Voor muesli's, soepen en salades
  • Geen bedwelmend effect
€ 4,79 (€ 23,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologisch Hennepmeel

Rapunzel Biologisch Hennepmeel, 250 g

  • Eiwitrijk
  • Voor muesli, soepen en meer
  • Licht nootachtige smaak
€ 2,99 (€ 11,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Bioenergie Bio Hennepzaadmeel

Bioenergie Bio Hennepzaadmeel, 250 g

  • Gebotteld in Oostenrijk
  • Nootachtige smaak
  • Voor bakken, koken & raffineren
€ 4,49 (€ 17,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Schalk Mühle Biologische Hennepzaad

Schalk Mühle Biologische Hennepzaad, 300 g

  • Uitstekend als topping voor salades
  • Geschild en onbehandeld
  • Met veel aminozuren
€ 11,79 (€ 39,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 23. oktober