Vilgain Kipfilets met Zout & Peper, 100 g
Sappige stukken mager kippenvlees voor je snelle maaltijd
€ 2,69
(€ 26,90 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- 98 % vlees & BPA-vrij blik
- Hoog eiwitgehalte & vetarm
- Zonder chemische conservering
Beschrijving
Deze grote stukken kippenvlees zijn afkomstig van eerlijke Slowaakse boerderijen. De kippen worden gevoerd met maïskorrels. Je ontvangt een puur product in eigen sap, dat alleen met zout en peper is verfijnd. Bij de verpakking wordt consequent afgezien van chemische conserveringsmiddelen. De binnenkant van het blik is bovendien niet met kunststof gecoat. Het gevogelte kenmerkt zich door een hoog eiwitgehalte en een laag vetgehalte. Het is een optimale bron van proteïne voor jouw actieve levensstijl.
Een snelle koude snack of een basisingrediënt voor de warme keuken. Ideaal om binnen enkele minuten te bereiden met toast, pita en veel verse groenten.
Let op:
Het product kan botjes bevatten.
| Art. nr.: | VIL-42167 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 8595717716976 |
| Producentnummer: | 42167 |
| Merken: | Vilgain |
| Productsoorten: | Voedsel |
| Eigenschappen: | Zonder conserveringsmiddelen |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 419 / 100 kj / kcal |
| Vet | 2,2 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,7 g |
| Koolhydraten | <0,5 g |
| waarvan Suiker | <0,5 g |
| | 20 g |
| Zout | 1,5 g |
Ingrediënten
98 % kippen vlees (kipfilet ohne Haut), 1,5 % Meersalz, 0,1 % Schwarzer Pfeffer (Piper nigrum)