Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Mango, 50 g
Zoete en exotische stukjes fruit voor een tropische flair
€ 4,99
(€ 99,80 / kg, Incl. 9% BTW
-
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Framboos
Fruitige en licht zurige bessen voor echte fijnproevers
€ 10,39(€ 103,90 / kg) -
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Drakenfruit
Exotisch superfood in knapperige vorm voor je bowls
€ 9,29(€ 92,90 / kg) -
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Mango
Zoete en exotische stukjes fruit voor een tropische flair
€ 9,39(€ 93,90 / kg) -
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Ananas
Zoet en aromatisch fruit uit China voor je ontbijt
€ 5,39(€ 107,80 / kg) -
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Bosvruchten
Kleurrijke bessenmix voor maximale afwisseling in je bowl
€ 4,89(€ 108,67 / kg) -
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Banaan
Knapperige plakjes banaan als natuurlijke snack voor onderweg
€ 2,99(€ 29,90 / kg) -
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Perzik
Zachte vruchtpartjes met een zomerse smaak voor je dag
€ 8,59(€ 85,90 / kg) -
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Wilde Blauwe Bessen
Kleine aromatische bessen uit het wild voor je dagelijkse voeding
€ 8,29(€ 82,90 / kg) -
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Kersen
Zuur-fruitige kersen zonder pit voor in je keuken
€ 4,69(€ 93,80 / kg) -
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Aardbei
Hele rode vruchten met vol aroma voor je muesli
€ 8,99(€ 89,90 / kg) -
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Wilde Braam
Donkere en aromatische bessen voor fruitige creaties uit je keuken
€ 2,99(€ 99,67 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- 100 % mango & zonder kleurstoffen
- Intens zoet & knapperig licht
- Land van oorsprong China
Beschrijving
Deze gevriesdroogde mango brengt een tropisch aroma direct bij je in huis. De stukjes zijn bijzonder licht en behouden door de vriesdroogtechniek hun authentieke smaak. Het product bevat geen toegevoegd zwavel of andere conserveermiddelen. Gebruik de mangostukjes om je ontbijtpap een exotische noot te geven of geniet ervan als bewust tussendoortje.
Aanbevolen gebruik:
Je kunt gevriesdroogd fruit overal gebruiken waar je ook vers fruit gebruikt. Je kunt pap, yoghurt en muesli met melk decoreren en op smaak brengen, smoothies ermee verfijnen of het gewoon als praktische snack eten.
| Art. nr.: | VIL-38787 |
|---|---|
| Inhoud: | 50 g |
| EAN: | 8595717716419 |
| Producentnummer: | 38787 |
| Merken: | Vilgain |
| Productsoorten: | Fruit & Gedroogde Vruchten |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1352 / 323 kj / kcal |
| Vet | 2,4 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,5 g |
| Koolhydraten | 67 g |
| waarvan Suiker | 67 g |
| Vezels | 9,2 g |
| | 3,2 g |
| Zout | 0,07 g |
Ingrediënten
100 % Mango[1]
- gevriesdroogd