Vilgain Gevriesdroogde Vruchten - Ananas, 50 g
Zoet en aromatisch fruit uit China voor je ontbijt
€ 5,39
(€ 107,80 / kg, Incl. 9% BTW
-
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Framboos
Fruitige en licht zurige bessen voor echte fijnproevers
€ 10,39(€ 103,90 / kg) -
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Drakenfruit
Exotisch superfood in knapperige vorm voor je bowls
€ 9,29(€ 92,90 / kg) -
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Mango
Zoete en exotische stukjes fruit voor een tropische flair
€ 9,39(€ 93,90 / kg) -
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Ananas
Zoet en aromatisch fruit uit China voor je ontbijt
€ 5,39(€ 107,80 / kg) -
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Bosvruchten
Kleurrijke bessenmix voor maximale afwisseling in je bowl
€ 4,89(€ 108,67 / kg) -
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Banaan
Knapperige plakjes banaan als natuurlijke snack voor onderweg
€ 2,99(€ 29,90 / kg) -
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Perzik
Zachte vruchtpartjes met een zomerse smaak voor je dag
€ 8,59(€ 85,90 / kg) -
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Wilde Blauwe Bessen
Kleine aromatische bessen uit het wild voor je dagelijkse voeding
€ 8,29(€ 82,90 / kg) -
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Kersen
Zuur-fruitige kersen zonder pit voor in je keuken
€ 4,69(€ 93,80 / kg) -
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Aardbei
Hele rode vruchten met vol aroma voor je muesli
€ 8,99(€ 89,90 / kg) -
Vilgain
Gevriesdroogde Vruchten - Wilde Braam
Donkere en aromatische bessen voor fruitige creaties uit je keuken
€ 2,99(€ 99,67 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- 100 % fruit & zonder toegevoegde suikers
- Voorzichtig gevriesdroogd & bros
- Land van oorsprong China
Beschrijving
Deze gevriesdroogde ananas biedt je een intensieve en exotische smaak voor je dagelijkse voeding. Door het speciale vacuümproces blijft de natuurlijke structuur en het volle aroma van de vrucht behouden. Je geniet van een product zonder enige kunstmatige toevoegingen of conserveermiddelen. De brosse textuur maakt de ananas tot een ideale ingrediënt voor je bowls.
Aanbevolen gebruik:
Je kunt gevriesdroogd fruit overal gebruiken waar je ook vers fruit gebruikt. Je kunt pap, yoghurt en muesli met melk decoreren en op smaak brengen, smoothies ermee verfijnen of het gewoon als praktische snack eten.
| Art. nr.: | VIL-38790 |
|---|---|
| Inhoud: | 50 g |
| EAN: | 8595717723899 |
| Producentnummer: | 38790 |
| Merken: | Vilgain |
| Productsoorten: | Fruit & Gedroogde Vruchten |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1599 / 382 kj / kcal |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 89 g |
| waarvan Suiker | 53 g |
| Vezels | 17 g |
| | 3,2 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
100 % ananas[1]
- gevriesdroogd