Vilgain Chicorée Siroop, 700 g
Cichoreisiroop voor het zoeten van gerechten en dranken
€ 9,89
(€ 14,13 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met 69 % inuline uit de cichoreiwortel
- Slechts 162 kcal per 100 gram
- Lage glycemische index (< 5)
Beschrijving
De Vilgain Chicorée siroop is jouw plantaardige alternatief voor traditionele suiker. Het vegan zoetmiddel wordt op milde wijze gewonnen uit de cichoreiwortel en heeft een dikvloeibare consistentie. De siroop heeft een aangenaam zoete smaak met slechts 6 procent suiker. Tegelijkertijd levert het product 69 procent inuline. Met 162 kilocalorieën per 100 gram en een lage glycemische index is hij optimaal te integreren in je bewuste voeding. Er wordt volledig afgezien van kunstmatige kleurstoffen en conserveringsmiddelen. Gebruik de lactosevrije siroop eenvoudig en veelzijdig voor je dagelijkse maaltijden of dranken.
| Art. nr.: | VIL-44543 |
|---|---|
| Inhoud: | 700 g |
| EAN: | 8595717713364 |
| Producentnummer: | 44543 |
| Merken: | Vilgain |
| Productsoorten: | Zoetstoffen |
| Eigenschappen: | Zonder Kleurstof, Zonder conserveringsmiddelen |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 678 / 162 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 6 g |
| waarvan Suiker | 6 g |
| Vezels | 69 g |
| | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
100 % extract van cichoreiwortel