Vilgain Biologische Kokosoliespray, 200 ml
Koudgeperste kokosolie met een hoog MCT-gehalte in een praktische dispenser
€ 8,29
(€ 41,45 / l, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met 93 % MCT-gehalte
- Praktische pompdispenser
- Ingrediënten uit biologische teelt
Beschrijving
Deze kokosoliespray biedt je de premium kwaliteit van koudgeperste kokosnoten uit biologische landbouw. Het onderscheidt zich door een bijzonder hoog MCT-gehalte van 93 %. De slimme sprayflacon scheidt het drijfgas volledig van de olie, zodat de zuiverheid van het product volledig behouden blijft. Je kunt de dispenser flexibel gebruiken: een druk in het midden zorgt voor een fijne nevel, terwijl een druk op de bovenkant een gerichte straal geeft. De olie kan vanuit elke hoek worden gespoten.
Toepassing:
Met een rookpunt van 158 °C is het ideaal voor je Aziatische gerechten, voor wafels of als toevoeging aan je smoothies. Vooral geschikt voor de koude keuken en voor kort aanbraden.
Gebruiksaanwijzing:
Goed schudden voor gebruik en vanaf een afstand van 10-15 cm op een koude pan of gerechten sprayen. 1 seconde drukken = 1,8 ml olie.
De dispenser kan worden gebruikt voor een standaarddosering door in het midden te drukken, of voor een kleinere dosering door op de punt van de dispenser te drukken.
| Art. nr.: | VIL-45935 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 ml |
| EAN: | 8595717722564 |
| Producentnummer: | 45935 |
| Merken: | Vilgain |
| Doseringsvorm: | Spray |
| Productsoorten: | Voedsel |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 3542 / 846 kj / kcal |
| Vet | 94 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 93,4 g |
| waarvan enkelvoudig onverzadigde vetzuren | 0,4 g |
| waarvan Meervoudig onverzadigde vetzuren | 0,2 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
100 % Kokosöl[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt