Trace Minerals Research Power Pak Essential Nutrient Support, Citroen (30 Zakjes)
Elektrolytendrank met vitamine C
€ 24,99
(€ 170,00 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- 1200 mg vitamine C per portie
- Complete mix van sporenelementen
- Met vlierbessen & vitamine D3
-
Vegetarisch
Beschrijving
Power Pak biedt een bruisende drank met een specifieke combinatie van vitaminen en mineralen. De vitamine C, vitamine D3, vitamine B6, vitamine B12 en de sporenelementen zink en selenium dragen bij tot de normale werking van het immuunsysteem. Daarnaast dragen mangaan, vitamine B6, vitamine B12 en vitamine C bij aan een normaal energiemetabolisme. De formule wordt aangevuld met een complex van ionische sporenelementen en vlierbessen.
Aanbevolen gebruik:
Dagelijks 1 zakje toevoegen aan 50 tot 100 ml water en verdunnen. Kan ook verdund worden met meer water naar smaak.
| Art. nr.: | DS-931 |
|---|---|
| Inhoud: | 30 Zakjes |
| EAN: | 878941000522 |
| Producentnummer: | [TM-931] |
| Merken: | Trace Minerals Research |
| Doseringsvorm: | Poeder |
| Trainingsdoel: | Uithoudingsvermogen |
| Mineralen: | Elektrolyten |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Vegetarisch |
| Eigenschappen: | Vegetarisch |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per maximale dagelijkse dosis/portie (6,1 g) |
|---|---|
| Energie | 21 / 5 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 1 g |
| waarvan Suiker | 1 g |
| | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
rohrzucker[1], citroenzuur (E330), Natürliche Aromen, arabische gom, appelzuur, stevia, Reb M (OnoSweet™), silica
- uit gecontroleerde biologische teelt
Samenstelling
| Samenstelling | per maximale dagelijkse dosis/portie (6,1 g) |
|---|---|
| vitamine C | 1.200 mg |
| vitamine D3 | 25 µg |
| vitamine B1 (thiamine HCI) | 0,45 mg |
| vitamine B2 (riboflavine) | 0,43 mg |
| vitamine B3 (niacine) | 5 mg |
| pyridoxine HCl (vitamine B6) | 10 mg |
| folaat (als calcium L-5-methyltetrahydrofolaat) | 255 µg |
| Vitamin B12 (Methylcobalamin) | 25 µg |
| vitamine B5 (pantotheenzuur) | 3 mg |
| Calcium | 60 mg |
| | 100 mg |
| | 5 mg |
| Selenium (natriumseleniet) | 35 µg |
| Mangaan | 1 mg |
| Chroom | 10 µg |
| Natrium | 75 mg |
| kalium | 200 mg |
| ConcenTrace® (mineralencomplex) | 100 mg |
| alfa-liponzuur | 1 mg |
| Borium | 175 µg |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Deltastar Nutrients B.V., Floriadelaan 10, 5928 RK, Venlo, Nederland, service@deltastar.nl |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Trace Minerals Research Power Pak Essential Nutrient Support
5 recensies in andere talen
| 5 Sterren | | 5 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
5 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 5 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar