TEEKANNE Winterthee BIO - Appelpunch, 18 Theezakjes (41 g)
Puur, warm genot
€ 3,69
(€ 90,00 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met fijne biologische kruiden
- Verwarmend & fruitig
- Perfect voor koude dagen
Beschrijving
Als het buiten koud is, houdt TEEKANNE Winterthee BIO Appelpunch je behaaglijk. De fruitige smaak van rijpe appels in combinatie met aromatische kruiden zorgt voor een winters moment van genot. Of het nu 's middags is of 's avonds lekker op de bank - deze thee maakt het winterseizoen nog aangenamer.
| Art. nr.: | XPI-TK-79327 |
|---|---|
| Inhoud: | 41 g |
| EAN: | 4009300021209 |
| Producentnummer: | 079327 |
| Merken: | TEEKANNE |
| Thee: | Theezakje |
| Productsoorten: | Thee |
| Bewaaradvies: | Na het openen in de koelkast bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 8 / 2 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 0,4 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| | 0 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Oostenrijk, www.teekanne.at/de-at |
|---|