rawster Biologisch Rozenbottelpoeder, 400 g
Fruitig en licht zurig poeder
€ 17,89
(€ 44,73 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Intens rode kleur
- Natuurzuiver
- Veelzijdig bruikbaar
-
Vegan -
Vegetarisch
Bijpassend
Beschrijving
Het Biologisch Rozenbottelpoeder wordt gewonnen uit gecontroleerd biologisch geteelde vruchten. Door de voorzichtige verwerking blijft de fruitige en licht zurige smaak van de rozenbottel behouden. Het natuurzuivere, intens rode poeder is vrij van additieven en kan flexibel in de dagelijkse voeding worden geïntegreerd. Je kunt het eenvoudig door smoothies, sappen of yoghurt roeren of gebruiken voor het verfijnen van muesli en bowls. Ook in bakproducten en desserts biedt het rozenbottelpoeder een ongecompliceerde toepassing.
Aanbevolen gebruik:
Dagelijks 1-2 theelepels (ca. 5–10 g) door water, sap, smoothies, porridge of muesli roeren.
| Art. nr.: | PU-HAGE400 |
|---|---|
| Inhoud: | 400 g |
| EAN: | 4260477791429 |
| Producentnummer: | HAGE400 |
| Merken: | rawster |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Productsoorten: | Kruiden |
| Eigenschappen: | Vegan, Vegetarisch |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2621 / 626 kj / kcal |
| Vet | 55 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 32,5 g |
| Koolhydraten | 8,5 g |
| waarvan Suiker | 1 g |
| | 15 g |
| Zout | 0,5 g |
Ingrediënten
Hagebuttenpulver[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Rawster Foods GmbH, Finowstraße 14, 10247, Berlin, Duitsland, info@rawster.de, www.rawster.de |
|---|