More Nutrition Clear Protein, Peach Passionfruit (300 g)

De perfecte frisse boost: helder als water, fruitig als limonade

€ 24,99

(€ 83,30 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Smaak: Peach Passionfruit

Nog 1 stuk op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Heldere proteïneshake
  • Smaakt naar sap, limonade of ijsthee
  • Tot wel 25 g proteïne per portie
  • Lactosevrij Lactosevrij

Vaak samen gekocht met Schalk Mühle Biologische Proteïne Poeder Mix met Vanille, 200 g

More Nutrition Clear Protein, Peach Passionfruit (300 g) € 24,99 (€ 83,30 / kg)
Schalk Mühle Biologische Proteïne Poeder Mix met Vanille, 200 g € 14,79 (€ 73,95 / kg)
Totaalprijs: € 39,78
Beschrijving

Vergeet alles wat je weet over typische romige proteïneshakes en maak je klaar voor een ijskoude, heldere verfrissing! De Clear Protein van More Nutrition lost volledig op in water en verandert in een handomdraai in een fruitig drankje dat smaakt naar vruchtensap, ijsthee of limonade!

Dankzij een speciaal filtratieproces smaakt de drank absoluut helder en levert het een echte smaaksensatie. Je kunt het superflexibel inpassen in je dagelijkse routine – of het nu is als koele beloning direct na je sportsessie of gewoon voor tussendoor.

Afhankelijk van de smaakvariant bevat de Clear Protein tot wel 25 g proteïne per portie en is bovendien caloriearm én vrij van suiker, vet en lactose!

Aanbevolen bereiding:

  • Doe 30 g poeder in 500 ml koud water.
  • Meng de drank in een shaker.
  • Laat het 30-60 seconden rusten.
  • Je Clear Protein is nu klaar! Als je op zoek bent naar een extra frisse boost, zet het drankje dan voor consumptie nog ongeveer 15 minuten in de vriezer.

Let op:
Het wordt aanbevolen om 1-3 porties per dag te consumeren.

Art. nr.: XPI-MM-XMO10770
Inhoud: 300 g
EAN: 4255719301641
Producentnummer: XMO10770
Merken: More Nutrition
Tijdstip van toepassing: Voor het sporten, Tijdens het sporten, Na het sporten
Diëten & Dieetbeperkingen: Lactosevrij
Allergenen - Vrij van: Lactosevrij
Productsoorten: Shakes & Proteïne
Voor wie?: Speciaal voor vrouwen, Speciaal voor mannen
Bewaaradvies: Koel, droog en donker bewaren
Goed voor: Spieren
Voedingssupplementen zijn niet bedoeld als vervanging van een gevarieerde, evenwichtige voeding. Buiten bereik van kinderen bewaren.
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1457 / 348 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 2,3 g
  waarvan Suiker 0 g
Eiwitten 81 g
Zout 0,11 g
Ingrediënten

95 % wei-eiwitisolaat, aroma, zuurteregelaar (Citronensäure), natuurlijke kleurstof uit voedsel (gerstemoutextract[1], Rode biet poeder), zoetstof (Sucralose, Steviolglycosiden uit Stevia), kleurstof (caroteen)

  1. Glutenvrij
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Quality First GmbH, Werner von Siemens Straße 8, 25337, Elmshorn, Duitsland, morenutrition.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor More Nutrition Clear Protein