Voedingsmiddelen van Maharishi Ayurveda

Ayurvedische thee, kruiden en voedingsmiddelen

Filteren & Sorteren

Prijs Eigenschappen
Filters

Voedingsmiddelen: 8 artikelen

Maharishi Ayurveda Bio Tsampa Biodynamische Gerst

Maharishi Ayurveda Bio Tsampa Biodynamische Gerst, 250 g

  • Vol van smaak
  • Lekker warm & koud
  • Verschillende mogelijke toepassingen
€ 4,04 € 4,49 (€ 16,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Original Ayurveda Ghee, Bio

Maharishi Ayurveda Original Ayurveda Ghee, Bio, 800 g

  • Nootachtige smaak
  • Gemaakt van kuilvrije hooimelk
  • Bestand tegen extreem hoge temperaturen
€ 31,49 € 34,99 (€ 39,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Maharishi Ayurveda Vata Thee Bio

Maharishi Ayurveda Vata Thee Bio, 15 Zakjes

  • Voor mentale uitdagingen
  • Ideaal voor het koude seizoen
  • Bevat kaneel
€ 4,94 € 5,49 (€ 219,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

 Ayurveda Raja's Cup Kruidenkoffie

Maharishi Ayurveda Ayurveda Raja's Cup Kruidenkoffie, 228 g

  • 100% cafeïnevrij
  • Zeer rijk
  • In praktische zakjes
€ 17,90 € 19,89 (€ 78,51 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Maharishi Ayurveda Thee Pitta Bio

Maharishi Ayurveda Thee Pitta Bio, 15 Zakjes

  • Kalmerend
  • Mild & verkoelend
  • Voor verhitte geesten
€ 4,94 € 5,49 (€ 274,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Maharishi Ayurveda Thee Kapha Bio

Maharishi Ayurveda Thee Kapha Bio, 15 Zakjes

  • Tegen vermoeidheid & moeheid
  • Doet het goed in het koude seizoen
  • Met citroen als oppepper
€ 4,94 € 5,49 (€ 274,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Maharishi Ayurveda Ayurvedisch Steenzout

Maharishi Ayurveda Ayurvedisch Steenzout, 250 g

  • Zonder chemische toevoegingen
  • Natuurlijk & niet gejodeerd
  • Niet Pitta-verhogend
€ 8,45 € 9,39 (€ 33,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Maharishi Ayurveda Biologische Churna Vata

Maharishi Ayurveda Biologische Churna Vata, 35 g

  • Voor het Vata type
  • Intens van smaak
€ 8,09 € 8,99 (€ 231,14 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar