HOYER Biologische Manuka Honing, MGO 400+ (250 g)

Een heel speciale bloemennectar

€ 40,49 € 44,99 -10%

(€ 161,96 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Variant: MGO 400+

Op voorraad vanaf 28. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op maandag, 02. november

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Origineel uit Nieuw-Zeeland
  • Kruidige smaak
  • Ook voor uitwendig gebruik
  • Vegetarisch Vegetarisch

Vaak samen gekocht met HOYER Manuka Honing + Propolis Spray BIO, 20 ml

HOYER Biologische Manuka Honing, MGO 400+ (250 g) € 40,49 (€ 161,96 / kg)
HOYER Manuka Honing + Propolis Spray BIO, 20 ml € 8,90 (€ 445,00 / L)
Totaalprijs: € 49,39
Beschrijving

Manuka honing wordt niet alleen gekenmerkt door zijn bijzondere, kruidige smaak. De waardevolle nectar uit de bloemen van de manukastruik (Leptospermum scoparium) heeft een bijzonder hoog gehalte aan methylglyoxal (kortweg MGO). Manuka honing is niet alleen van oudsher geschikt voor consumptie, maar bijvoorbeeld ook voor uitwendige toepassingen. De MGO-specificatie geeft aan hoeveel milligram MGO er in een kilo honing zit.

Hoyer betrekt de biologische manuka honing van zijn partner-imkerij TranzAlpineHoney NZ Ltd. in Nieuw-Zeeland.

Belangrijke informatie: Niet geschikt voor baby's jonger dan 12 maanden! Koel en droog bewaren.

Art. nr.: XPI-HOY-1620
Inhoud: 250 g
EAN: 9421903616203
Producentnummer: 1620
Merken: HOYER
Diëten & Dieetbeperkingen: Vegetarisch
Productsoorten: Voedsel
Eigenschappen: Vegetarisch
Kan sporen bevatten van: A - gluten, H - schaalvruchten
Ingrediënten

100 % honing[1]

  1. uit gecontroleerde biologische productie
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1348 / 322 kj / kcal
Vet <1 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren <1 g
Koolhydraten 77 g
  waarvan Suiker 74 g
Eiwitten 0,4 g
Zout <0,01 g
Belangrijke informatie over honing
Videos bij het product:

Over de Nieuw-Zeelandse imker TranzAlpineHoney NZ Ltd.

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: HOYER GmbH, Steinbruchstraße 18, 82398, Polling, Duitsland, www.hoyer-honig.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor HOYER Biologische Manuka Honing

2 recensies in andere talen

4,8 van 5 sterren
5 Sterren
4 (80%)
4 Sterren
1 (20%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

5 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.