Alnatura Biologische Multifruit Repen, 40 g
Fruitige combinatie van gedroogd fruit en cashewnoten
€ 1,19
(€ 29,75 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Sultanarozijnen, vijgen & pruimen
- Met wafel & cashewnoten
- Vegan
-
Biologisch Gecertificeerd -
Vegan -
Vegetarisch
Beschrijving
Biologische Multifruit Repen
| Art. nr.: | XPI-MM-120428 |
|---|---|
| Inhoud: | 40 g |
| EAN: | 42096221 |
| Producentnummer: | 120428 |
| Merken: | Alnatura |
| Diëten & Dieetbeperkingen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Productsoorten: | Repen, Voedsel |
| Eigenschappen: | Biologisch Gecertificeerd, Vegan, Vegetarisch |
| Bewaaradvies: | Koel, droog en donker bewaren |
| Kan sporen bevatten van: | H - schaalvruchten |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1407 / 336 kj / kcal |
| Vet | 9,2 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 3 g |
| Koolhydraten | 53 g |
| waarvan Suiker | 49 g |
| Vezels | 7,9 g |
| | 5 g |
| Zout | 0,05 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|