Alnatura Biologische Maïs, Blik, 330 g

Knapperige mais voor salades, soepen en meer

€ 1,61 € 1,79 -10%

(€ 4,88 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 330 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voorgekookt en klaar om te eten
  • Voor koude en warme gerechten
  • Veganistisch en zonder kunstmatige toevoegingen
  • Vegan Vegan
  • Vegetarisch Vegetarisch

Vaak samen gekocht met Alnatura Biologische Kidneybonen in een Pot, 240 g

Alnatura Biologische Maïs, Blik, 330 g € 1,61 (€ 4,88 / kg)
Alnatura Biologische Kidneybonen in een Pot, 240 g € 1,43 (€ 5,96 / kg)
Totaalprijs: € 3,04
Beschrijving

Knapperige mais, geteeld in betrouwbare biologische kwaliteit, altijd binnen handbereik - een echte musthave voor elke voorraadkast! De mais van Alnatura is voorgegaard en dus klaar om te eten en geschikt voor zowel koude als warme gerechten.

Art. nr.: XPI-MM-227518
Inhoud: 330 g
EAN: 4104420234987
Producentnummer: 227518
Merken: Alnatura
Diëten & Dieetbeperkingen: Veganistisch, Vegetarisch
Productsoorten: Voedsel
Eigenschappen: Vegan, Vegetarisch
Bewaaradvies: Bewaren bij kamertemperatuur, Na het openen zo snel mogelijk consumeren
Ingrediënten

maïs[1], drinkwater, tafelzout

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 331 / 79 kj / kcal
Vet 1,6 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,2 g
Koolhydraten 13 g
  waarvan Suiker 7,1 g
Vezels 1,7 g
Eiwitten 2,4 g
Zout 0,35 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Maïs, Blik