Alnatura Biologische Gembershot, 250 ml

Ultieme kick

€ 2,99

(€ 11,96 / L, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 05. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Biologische kwaliteit
  • Vegan
  • Gembersap (gecombineerd met vruchtensappen)
  • Biologisch Gecertificeerd Biologisch Gecertificeerd
  • Vegan Vegan
  • Vegetarisch Vegetarisch

Vaak samen gekocht met Alnatura Biologisch Limoensap, 200 ml

Alnatura Biologische Gembershot, 250 ml € 2,99 (€ 11,96 / L)
Alnatura Biologisch Limoensap, 200 ml € 1,79 (€ 8,95 / L)
Totaalprijs: € 4,78
Beschrijving

De kick om de dag te beginnen of voor tussendoor? In de Alnatura biologische gembershot ontmoet pittige gember fruitige zoetheid. Verfijnd met appel-, grapefruit- en andere vruchtensappen is dit sap een dagelijkse metgezel.

Tip: verdun het sap met water om de scherpte te verzachten.

Art. nr.: XPI-MM-242080
Inhoud: 250 ml
EAN: 4104420255388
Producentnummer: 242080
Merken: Alnatura
Diëten & Dieetbeperkingen: Veganistisch, Vegetarisch
Productsoorten: Instantdranken, Poeder & Siropen
Eigenschappen: Biologisch Gecertificeerd, Vegan, Vegetarisch
Bewaaradvies: Na het openen zo snel mogelijk consumeren
Ingrediënten

46 % appelsap[1], druivensap wit[1], acerola pulp[1], 10 % grapefruitsap[1], 8 % gember sap[1], citroensap[1], citroensapconcentraat[1]

  1. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 ml
Energie 167 / 40 kj / kcal
Vet 0,5 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,1 g
Koolhydraten 10 g
  waarvan Suiker 10 g
Vezels 0,5 g
Eiwitten 0,5 g
Zout 0,01 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Gembershot