Protein Granola (350 g)
Knapperige start van de dag met extra veel eiwitten en natuurlijke ingrediënten
€ 10,39
(€ 29,69 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Meer dan 20 % noten & glutenvrije haver
- Met hoogwaardige melkeiwit-crispjes
- Grote, handgebakken clusters
Bijpassend
Beschrijving
Deze granola combineert zorgvuldig geroosterde noten met glutenvrije havervlokken uit Finland tot een hoogwaardige en vezelrijke basis. Verfijnd met notenpasta en biologische ahornsiroop, wordt de mix in kleine batches met de hand gemengd en met hete lucht gebakken. Zo ontstaan er bijzonder grote, knapperige clusters.
De aanwezige melkeiwit-crispies zorgen voor een aanzienlijk eiwitgehalte en leveren je een eersteklas aminozuurspectrum voor je actieve dagelijkse leven. Het recept bestaat voor 100 % uit natuurlijke ingrediënten en bevat geen kunstmatige zoetstoffen, aroma's of conserveermiddelen – voor een authentieke, pure smaak in elke kom, ongeacht welke variant je kiest.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1968 / 470 kj / kcal |
| Vet | 25 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 5,7 g |
| Koolhydraten | 38 g |
| waarvan Suiker | 22 g |
| Vezels | 7,8 g |
| | 21 g |
| Zout | 0,34 g |
Ingrediënten
Mandeln, 18 % Glutenvrije Havervlokken, Kokosnoot siroop[1], 13,5 % melkeiwitchips (melk proteïnen, aardappelzetmeel), 11 % Pistachenoten, Cranberry, 7 % Witte chocolade (suiker, cacaoboter, melkpoeder, emulgator (koolzaadlecithine), Bourbon Vanille), botervet (ghee)[1] (melk), Himalayazout, gemalen kaneel, gemalen vanillebonen
- van biologische landbouw