ESN Designer Whey Protein, Milk Chocolate (300 g)

Jouw dagelijkse eiwitbron

€ 18,89

(€ 62,97 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Smaak: Milk Chocolate

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Tot 25 g eiwit per portie
  • Combinatie van concentraat & isolaat
  • Voor shakes, pap & meer

Vaak samen gekocht met ESN Isoclear Whey Protein Isolate, Blueberry Ice Tea (300 g)

ESN Designer Whey Protein, Milk Chocolate (300 g) € 18,89 (€ 62,97 / kg)
ESN Isoclear Whey Protein Isolate, Blueberry Ice Tea (300 g) € 23,99 (€ 79,97 / kg)
Totaalprijs: € 42,88
Beschrijving

Designer Whey Protein combineert een romige smaak met hoogwaardig weiconcentraat en wei-isolaat. Dit eiwitpoeder is perfect voor iedereen die zijn dagelijkse eiwitvoorziening eenvoudig en lekker wil maken. Optimale textuur voor shakes, pap en gebakken producten.

Eiwitten dragen bij aan het behoud van spiermassa en ondersteunen de opbouw van spiermassa.

Bereiding:
Meng 30 g poeder (ongeveer 3 volle eetlepels) met 200 ml water in een shaker. Als alternatief kun je melk of plantaardige dranken gebruiken - let wel op de verschillende voedingswaarden.

Aanbevolen gebruik:
Geniet dagelijks van 1 tot 3 porties - bijvoorbeeld 's ochtends, na de training of tussen de maaltijden door.

Art. nr.: XPI-MM-11626
Inhoud: 300 g
EAN: 4250519665559
Producentnummer: 11626
Merken: ESN
Doseringsvorm: Poeder
Trainingsdoel: Spieropbouw, Uithoudingsvermogen, Spierdefinitie
Tijdstip van toepassing: Voor het sporten, Tijdens het sporten, Na het sporten, Tussendoor
Productsoorten: Shakes & Proteïne
Eigenschappen: Zonder toegevoegde suikers
Voor wie?: Speciaal voor vrouwen, Speciaal voor mannen
Bewaaradvies: Koel, droog en donker bewaren
Goed voor: Spieren
Type eiwit: Wei-eiwit
Voedingssupplementen zijn niet bedoeld als vervanging van een gevarieerde, evenwichtige voeding. Buiten bereik van kinderen bewaren.
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
Ingrediënten

92 % mix van wei-eiwitten (ultragefiltreerd wei-eiwitconcentraat, cross flow microgefilterd wei-eiwitisolaat), 4 % cacaopoeder sterk ontvet, emulgator (Lecithine (zonnebloem, soja[1])), aroma, Zout, zoetstof (Sucralose, Steviolglycosiden uit Stevia), anti-klontermiddel (Siliciumdioxid)

  1. Afhankelijk van beschikbaarheid.
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g per portie (30 g)[1]
Energie 1566 / 374 kj / kcal 469 / 112 kj / kcal
Vet 5,3 g 1,6 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 2,8 g 0,8 g
Koolhydraten 5,9 g 1,8 g
  waarvan Suiker 5,2 g 1,5 g
Vezels 1,6 g 0,5 g
Eiwitten 72 g 22 g
Zout 1,1 g 0,34 g
  1. per 30 g poeder in 200 ml water
Samenstelling
Samenstelling per 100 g
Alanin 4,6 g
arginine 2 g
asparaginezuur 11 g
cysteïne 2,7 g
glutaminezuur 17 g
glycine 1,2 g
histidine 1,5 g
isoleucine 6,1 g
leucine 11 g
lysine 9,4 g
methionine 1,8 g
Fenylalanine 3,1 g
proline 5 g
Serin 4,7 g
threonine 7,8 g
tryptofaan 1,7 g
Tyrosin 3,2 g
valine 6 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Fitmart GmbH & Co. KG, Werner-von-Siemens-Straße 8, 25337 , Elmshorn, Duitsland, www.esn.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ESN Designer Whey Protein

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder