Alnatura Biologische Brandnetelthee met Citroengras, 30 g

Harmonieuze kruidentheemix

€ 1,89

(€ 63,00 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 g

Nog 2 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Biologische kwaliteit
  • Veganistisch
  • Fijnbitter, citroenachtig fris
  • Biologisch Gecertificeerd Biologisch Gecertificeerd
  • Vegan Vegan
  • Vegetarisch Vegetarisch

Vaak samen gekocht met Alnatura Biologische Boshoning, 500 g

Alnatura Biologische Brandnetelthee met Citroengras, 30 g € 1,89 (€ 63,00 / kg)
Alnatura Biologische Boshoning, 500 g € 6,99 (€ 13,98 / kg)
Totaalprijs: € 8,88
Beschrijving

De brandnetelbladeren geven de Alnatura Biologische brandnetelthee met citroengras een fijnbitter aroma, dat op een fruitige en frisse wijze wordt aangevuld door citroengras. Alle ingrediënten zijn afkomstig uit de biologische landbouw.

Art. nr.: XPI-MM-112224
Inhoud: 30 g
EAN: 4104420036789
Producentnummer: 112224
Merken: Alnatura
Thee: Theezakje
Diëten & Dieetbeperkingen: Veganistisch, Vegetarisch
Productsoorten: Thee
Eigenschappen: Biologisch Gecertificeerd, Vegan, Vegetarisch
Bewaaradvies: Droog bewaren
Ingrediënten

90 % brandnetel[1], 10 % citroengras[1]

  1. uit biologische landbouw
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Brandnetelthee met Citroengras

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder